parallax

30. Kristal Elma Ödülleri’nin Kazananları Belli Oldu!

kristal elma
Paylaş :

Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenerek her yıl reklam sektöründeki kişi ve kurumların başarılı çalışmalarının ödüllendirildiği Kristal Elma Ödülleri Yarışması’nın kazananları belli oldu. Bu yıl “Aşkımızın Meyvesi Kristal Elma” sloganıyla 30. kez gerçekleştirilen ödül töreninde 7 büyük, 127 kristal, 123 gümüş, 94 bronz ve 4 özel olmak üzere toplam 355 ödül dağıtıldı.

İki Gecede 355 Ödül

İki geceye yayılan ödül töreninin ilk gecesinde 30 Yılda Yaratıcılığa Cesaret Veren Reklamveren Özel Ödülleri, Bölge, Tasarım, Uygulamada Mükemmellik, Medya, Açık Hava, Radyo ve Basın kategorilerindeki ödüller sahiplerine teslim edildi. Gecede Bölge kategorisinde Büyük Ödül’ü Kaf alırken, Medya’da Mindshare, Basın’da Y&R İstanbul Büyük Ödül’e sahip oldu. 30 Yılda Yaratıcılığa Cesaret Veren Reklamveren Özel Ödülleri’nin kazananları ise Arçelik, Garanti, Turkcell, Türkiye İş Bankası ve Vodafone olurken; Turkuvaz Dergi Özel Ödülü’ne Medina Turgul DDB, Arvak Özel Ödülü’ne ise Mindshare layık görüldü.

Ödül gecesinin ikincisinde Film-TV, Sinema, Dijtial ve Sosyal Medya, Online Film, Entegre Kampanyalar ile Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Özel Ödülü sahiplerini buldu. Gecede Film – TV, Sinema kategorisinde büyük ödül Rafineri, Dijital kategorisinde Lokal, Online Film kategorisinde Kompüter ve Entegre Kampanyalar dalında Medina Turgul DDB’nin oldu. Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Özel Ödülü ise Manajans J. Walter Thompson Turkey’e layık görüldü.

Avatar
Sizi Arayalım
Form Doldur Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM