parallax

Akademik Dijital Günler İçin 3. Ders Zili Çalıyor!

Akademik Dijital Günler İçin 3. Ders Zili Çalıyor!

Dijital dünyada otellerin potansiyelini zirveye taşıyacak bilgileri akademik ortamda aktaran CRM Akademi, turizm profesyonellerini buluşturmaya devam ediyor. CRM Akademi’de ders zili bu Cuma günü 3. kez çalıyor.

CRM Medya ve CRM Turizm’in güçlü altyapısıyla, turizm sektörünü dijital dünyada üst düzeye taşıyacak etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Bunlardan biri olan Akademik Dijital Günler, her yeni buluşmada, turizm profesyonellerine farklı bakış açıları kazandıracak bilgileri paylaşmayı sürdürüyor. Turizm profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği CRM Akademi etkinliği her iki haftada bir olmak üzere Antalya’da “Akademik Dijital Günler” kapsamında gerçekleştiriliyor.

 

Neler Konuşuldu?

CRM Medya’nın en tecrübeli isimlerinin bir araya geldiği Akademik Dijital Günler, turizm sektöründe dijital dünyanın yeri ve önemi konusunda bilgilendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 45 turizm profesyonelinin katıldığı etkinlikte, CRM Medya COO’su Ömer Güran “Turizmde Dijital Vitrinimiz”, Creative Director Berat Aybars Bengi, “Turizmde Kurumsal Kimliğin Önemi” ve Brand Executive Serkan Bakioğlu ise “Turizmde Influencer Marketing” konularında merak edilen ve gündemde yer alan sektörel konularda katılımcıları bilgilendirdi.

 

3. Derste Bomba Gibi Konular!

Ders zilinin 3. kez çalacağı Akademik Dijital Güsnler’in bu haftaki konuları yine oldukça bilgilendirici olacak. “Dijital gelecek bizleri ve turizmi nasıl etkileyecek?” konusu CRM Medya COO’su Ömer Güran tarafından anlatılacak. Digital Operation Supervisor Fatih Bayhan, “Adwords ve Sosyal Medya haricinde başka hangi mecralarda satın alma yapabiliriz?”, “Masthead Banner”, “Native (Doğal Reklam)”, “Video Reklam” ve “Advertorial Reklam” konularında bilgilendirecek. “ATL (Çizgi Üstü Reklamcılık)”, “BTL (Çizgi Altı Reklamcılık)” , “TTL (Çizgi Boyu Reklamcılık)” konuları ise Creative Director Berat Aybars Bengi tarafından ele alınacak.

Sizler de turizme gönül vermiş;  üst düzey yönetici ve sektör profesyoneli iseniz, turizm sektöründe fark yaratan “Akademik Dijital Günler” ile CRM Turizm’in tüm akademik etkinliklerine davetlisiniz…

Dijitali Seçin, Harekete Geçin…

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?