parallax

Aklınız Artık Evcil Dostunuzda Kalmayacak!

pet surfer

Evcil hayvan sahipleriyle, evcil hayvan bakıcılarını buluşturan bir pet platformu olarak hizmet veren PetSurfer, evcil dostunun üzerine titreyenlerin yüreğine su serpiyor.

Seyahat ederken evcil hayvanlarımızı geride bırakmak zorunda kalmak ve onlara bakacak güvenilir birini bulmak ciddi bir problem haline gelebiliyor. PetSurfer adındaki yeni bir girişim, gittiğimiz yere götüremediğimiz hayvanlarımız için en iyi bakıcı alternatiflerini bir arada sunuyor. Yerli bir girişim olan PetSurfer, evcil hayvan sahipleriyle, bakıcılarını pazar yeri modeliyle ve lokasyon bazlı olarak bir araya getiriyor.

5 Temel Hizmet

Web tabanlı bir platform olan sistemde host olarak nitelendirilen kişiler, evcil hayvan bakıcıları yani hizmet verenler olarak sınıflandırılıyor. Surfer olarak nitelendirilen kişiler ise evcil hayvan sahipleri, yani hizmet alanlar. 5 temel hizmetin sunulduğu PetSurfer’da hizmetler host evinde bakım, surfer evinde bakım, köpek anaokulu, köpek gezdirme ve ev ziyareti olarak ayrılıyor. 2016 yılında kurulan ve Türkiye’nin 49 ilinden 2 bin 700’den fazla kullanıcısı olan platformda, şimdiye dek 7 bin 500 saatten fazla hizmet alım/satımı gerçekleştiğini de belirtelim.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?