parallax

Apple’dan X Tasarımına Sahip 3 Yeni iPhone Geliyor!

Dünyanın lider teknoloji markalarından Apple, sürekli yenilenen ve gelişen ürünleri ile hayatımızdaki yerini korumaya devam ediyor. Apple’ın 3 yeni iPhone modeli üzerinde çalıştığı bilgisi geçtiğimiz Haziran ayında medyada yer almıştı. Teknoloji devi, iPhone X tasarımına sahip 3 yeni iPhone modeli tanıtacağını duyurdu.

 

Gelişmiş Özellikler

Apple ürünleri konusundaki doğru tahminleri ile tanınan Ming-Chi Kuo, Apple‘ın 3 yeni iPhone modeli üreteceğini ilk olarak geçtiğimiz yılın Kasım ayında paylaşmıştı. Ming-Chi Kuo’nun raporunu doğrulayan, iPhone’nun yeni modellerini dört gözle bekleyenleri sevindirecek haber nihayet geldi. Bloomberg, Apple’ın iPhone X tasarımına sahip 3 yeni iPhone’u tanıtacağını duyurdu. Paylaşılan rapora göre, yeni iPhone’lar, iPhone X’in yeni versiyonu olacak. Yeni ürünler, daha büyük bir ekrana sahip olan iPhone X ve iPhone 8 özelliklerine sahip, fakat tasarım açsından iPhone X‘e benzer modeller olacak. Beklentiler ise iPhone X’in yeni versiyonunun yeni bir işlemci ve gelişmiş kamera özelliklerine sahip olması yönünde. Temel olarak benzer teknik özellikleri paylaşacak olan yeni ürünün daha büyük bir ekrana sahip olması bekleniyor. Şimdiden iPhone X Plus olarak adlandırılan yeni model, 6,5 inç büyüklüğünde bir ekran ile karşımıza çıkabilir.

 

Renk Yelpazesi Geniş

Tasarımsal açıdan neredeyse iPhone X modeli gibi olacak yeni iPhone modelini, iPhone X’in S versiyonu olarak değerlendirebiliriz. LCD bir panelin kullanılacağı yeni iPhone modeli, arka kısımda çift kameraya sahip olacak. Apple iPhone ailesinin ilk çift sim kart desteğine sahip modeli olması da beklenen üründe, renk yelpazesi oldukça geniş tutuluyor. Diğer modellere göre fiyatın daha uygun olacağı iPhone modelinin gri, beyaz, mavi, kırmızı ve turuncu olmak üzere 5 farklı renk seçeneğine sahip olacağı konuşuluyor. Ayrıca 3 modelin tamamının parmak izi sensörüne sahip olmayacağı ve güvenlik anlamında Face ID kullanılacağı da öğrenilen bilgiler arasında.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?