parallax

Apple, En Ucuz iPod Touch’ı Tanıttı

ipod-touch

Tüm dünyanın gözdesi Apple ürünleri, bilindiği gibi el yakan fiyatlara sahip. Kullanana prestij katan ürünlerden olan iOS cihazları arasında ulaşılabilir fiyatlara sahip olan Apple iPod touch, şimdi yeniden piyasada.

Müzik dinleme cihazı iPod, Apple’ın ilk göz ağrısı olarak piyasaya sürülmüştü. Geçmişten bugüne büyük bir evrime uğrayan iPod touch, Apple tarafından yenilenerek sessiz sedasız raflardaki yerini yeniden aldı. Basın bülteni aracılığıyla ürünü tanıtan Apple, iPod touch için herhangi bir etkinlik yapmadı.

Yeni iPod touch’ı dünya ile aynı anda Türkiye mağazasında da satışa sunan Apple’ın tasarladığı bu model, çeşitli performans geliştirmeleriyle karşımıza çıkıyor. İçerisinde A10 Fusion çip barındıran iPod touch, böylece oyunlarda kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunuyor. Bununla birlikte artırılmış gerçeklik (AR) deneyimi ve Grup FaceTime özelliği de yeni iPod’da ilk kez sunulan yenilikler arasında.

Fiyatları Ne Kadar?

Yeni iPod touch, 32GB, 128 GB ve 256 GB olmak üzere üç farklı depolama kapasitesine sahip. Bolca renk alternatifinin bulunduğu üründe Pembe, Gümüş, Uzay Grisi, Altın, Mavi ve Kırmızı olmak üzere 6 renk mevcut. Peki, “iPod touch fiyatları ne kadar olacak?” Dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen cevaplayalım: iPod touch’ların 32 GB modeli 1.599 TL, 128 GB modeli 2.499 TL ve 256 GB modeli 3.399 TL’den başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor.

 

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?