Basın Danışmanlığı

Marka bilinirliğinizin artması, kurumsal kimliğinizin güçlenmesi bakımından oldukça önemlidir. Hedeflediğiniz müşterileri yeniliklerden, kampanyalardan ve organizasyonlardan haberdar etmek için etkileyici basın bültenleri hazırlayarak, firmanızın pazarlama gücünü arttıracak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Basın danışmanlığı hizmeti kapsamında kamuoyunun bilgilenmesi amacıyla hazırladığımız basın bültenlerini Türkiye’nin önde gelen internet portallarına ve görsel – yazılı basın kuruluşlarına servis ediyoruz.

Metin Yazarlığı: Sosyal medya ve web sitesi içeriğinden basın bültenine, TV ve radyo program metninden reklam metnine kadar basında tanıtımını yapmaya karar verdiğiniz içeriklerin, haber değeri kazandırılarak etkileyici şekilde hazırlanması.

Basın Danışmanlığı: Gerekli kamuoyunu oluşturmak için hazırlanan haberi basın kuruluşlarına servis etmek.

Medya Takip: Medyada yayınlanan haberlerin izlenmesi ve rapor olarak tarafınıza bildirilmesi.

basın danışmanlığı
Hedef Kitle

Hedef Kitle

Hedef kitle, reklamı kimler için yaptığınız ve reklam vermekteki amacınız hakkındaki detayları içerir. Size en uygun medya planının temeli bu sorulara vereceğiniz cevaplardır.

Bütçe Planlama

Bütçe Planlama

Yaptığınız planlamanın etkili ve doğru olması için reklam ajansınızla konuya dair ayırdığınız bütçeyi şeffaf olarak paylaşmalısınız. Bütçeniz ve hedef kitlenize uygun bir medya planlaması hazırlayabilmeniz için bu nokta önemlidir.

Reklam Filmi

Reklam Filmi

Reklamınız yayına hazırsa medya planı çerçevesinde yayın sürecine geçilebilir. Yayınlanacak bir reklam belirlemediyseniz reklam çekimlerinde de yanınızdayız. Reklam çekimlerinde birlikte çalışabilir, size özel hazırlanacak olan senaryoları ve çekim sürecini birlikte değerlendirebilir, markanıza en uygun reklam filmi prodüksiyonunu oluşturabiliriz.

Raporlama

Raporlama

Yayın kontrollerinizi yaparak reklam filminizin istenilen plana uygun şekilde yayınlanıp yayınlanmadığına dair raporumuzu inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Basın Danışmanlığı Soruları

CRM Medya ile Basın Danışmanlığı hizmetine başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik.
before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?