4. Akdeniz Bilişim Zirvesi 8 Aralık’ta Kapılarını Açıyor

Bu yıl dördüncü kez düzenlenecek olan Akdeniz Bilişim Zirvesi, 8 Aralık 2018 Cumartesi günü Antalya Mimar Sinan Kongre ve Kültür Merkezi‘nde gerçekleştirilecek.


Piksel Akademi tarafından düzenlenen Akdeniz Bilişim Zirvesi, bilişim meraklılarını bu yıl dördüncü kez bir araya getirecek. Akdeniz’in en büyük bilişim etkinliği olarak bilinen organizasyonda bu yıl yaklaşık 2.500 katılımcının ağırlanacağı ön görülüyor.

Önceki yıllarda olduğu gibi yine bilişim alanındaki en iyi konuşmacılara yer verilecek olan Akdeniz Bilişim Zirvesi, ulusal çaptaki en büyük etkinliklerden biri haline gelmiş durumda. Her yıl merakla beklenen zirve, 2017 yılında 1.200 sektör profesyoneli, 800 öğrenci ve akademisyen ile 200 özel konuğu ağırlamıştı. Bu yıl 8 Aralık Cumartesi günü yapılacak etkinlik, “Akdeniz Bilişim Zirvesi 2018” adıyla Antalya Mimar Sinan Kongre ve Kültür Merkezi‘nde gerçekleştirilecek.

En Büyük Ücretsiz Etkinlik

Konuşmacıları bile açıklanmadan tüm biletleri hızlıca tükenen nadir organizasyonlar arasında yer alan zirve, bölgedeki kamu yararına düzenlenen ücretsiz en büyük etkinlik olma özelliğini 2018 yılında taçlandıracak. Piksel Akademi, bu yıl 12 konuşmacı, bir panel ve gelecek vaad eden bilişimcilere yer verilecek olan etkinliği konferans havasından çıkarıp bir bilişim festivaline dönüştürmeyi hedefliyor.