Crm Medya, 14 Mayıs'ta Bahçeşehir Üniversite'nde!

İndir.com sitesi ile ortaklaşa düzenlenen “Mobil Uygulama Ödülleri”, 14 Mayıs’ta törenle sahiplerini bulacak.


Dijital alanda markalara 360 derece reklam  hizmet veren  CRM Medya Ajansı, başarılı çalışmalarının yanı sıra, sosyal alandaki etkinliklerle de gençleri desteklemeye devam ediyor. İndir.com sitesi ile ortaklaşa düzenlenen “Mobil Uygulama Ödülleri”,14 Mayıs’ta törenle sahiplerini bulacak.

 

Dijital alanda markalara 360 derece reklam  hizmet veren  CRM Medya Ajansı, başarılı çalışmalarının yanı sıra, sosyal alandaki etkinliklerle de gençleri desteklemeye devam ediyor. İndir.com sitesi ile ortaklaşa düzenlenen ve üniversite öğrencilerini kapsayan “Mobil Uygulama Ödülleri”,14 Mayıs’ta Bahçeşehir Üniversitesi’nde düzlenecek törenle sahiplerini bulacak.

San Fransisco, Silikon Vadisinde 1 Hafta  Tatil!

Üniversite öğrencilerine yönelik olan ve Mobil Uygulamaların yarıştığı etkinlikte, birincilik ödülü “San Francisco’da, 1 Haftalık Silikon Vadisi Tatili” olarak belirlendi. CRM Medya’nın aynı zamanda, sponsor olduğu yarışmanın ödül töreni ise, 14 Mayıs Cumartesi günü saat: 09.00’da Fazıl Say salonunda yapılacak.

Alanında başarılı bir çok isim yarışmanın ödül töreninde konuşmacı olarak, üniversite öğrencileri ile başarılarının ipuçlarını paylaşacak. “CRM Medya” Ajans Başkanı Ramazan BECER’in de konuşmacılar arasında yer aldığı etkinlik de ayrıca, CRM Medya’nın hizmet  ve  olanaklarını anlatan bir standı Bahçeşehir Üniversitesi’nde yer alacak.