CRM Medya, Antalya’da Dijital Pazarlamayı Anlattı!

CRM Medya COO’su Ömer Güran, Antalya Bilişim İşverenleri üyelerine Dijital Pazarlama ve sektörün zamanla yaşadığı değişimi kronolojik olarak aktardı.


CRM Medya COO’su Ömer Güran, Antalya Bilişim İşverenleri üyelerine Dijital Pazarlama ve sektörün zamanla yaşadığı değişimi kronolojik olarak aktardı. Yaklaşık olarak 35 dernek üyesinin iştiraki ile gerçekleşen bilgilendirme toplantısı, katılımcılar tarafından çok verimli olarak değerlendirildi.

1

CRM Medya, 360 derece dijital reklam hizmeti sunan ödüllü bir ajans olmanın sorumluluğu ile bir taraftan başarılı işlerine devam ediyor; diğer taraftan da sektörel bilgi birikimini paylaşmak üzere, davet edildiği her platformda yer almaya devam ediyor.

2

Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde CRM Medya, iki ayrı kentte üniversitelerde gençlerle buluştu. Öte yandan Antalya'daki etkinlikte ise, 35 kişilik Bilişim İşverenleri Derneği ile bir araya gelerek; Dijital Dünyanın Trendleri ile sektörel tecrübeleri hakkında katılımcılara bilgi verdi.

3

CRM Medya, Dijital Dünyanın Yeniliklerini Anlattı!

CRM Medya, yoğun iş gündemine rağmen; davet edildiği her yerde bilgi ve deneyimlerini paylaşmaya büyük önem veriyor. CRM Medya misyon olarak özellikle, Üniversite gençlerine yeni ufuklar açmaya ve doğru mesleki yönlendirmelerde bulunmaya özen gösteriyor.

5

CRM Medya COO’su Ömer Güran, davet edildiği 44.Antalya Bilişim İşverenleri toplantısında katılımcılara Dijital Dünyanın yeniliklerinden bahsetti. Ömer Güran toplantı da, klasik pazarlamanın zaman içerisinden izlediği seyirle nasıl, dijital pazarlamaya dönüştüğü ve dijital pazarlama faaliyetlerinin pratikte nasıl çalıştığı anlattı.

6

CRM Medya COO’su Ömer Güran’ın, Antalya Bilişim İşverenleri üyelerine yönelik bilgilendirme toplantısı, katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü ve çok verimli olarak değerlendirildi.

8

9