Instagram “Combin” İle Hedefinize Götürüyor!

“Combin” uygulaması ile Instagram’daki pazarlama dünyasında daha geniş organik kitleye ulaşmak artık çok kolay.


Hayatımıza girdiğinden beri popülerliğini yitirmeyen Instagram, daha fazla insana ulaşmak isteyen sektörler için en cazip seçeneklerden biri durumunda. Hal böyle olunca Instagram’daki pazarlama dünyasında kolayca sonuç almak, uygulamanın mevcut araçları ile yetersiz hale gelmeye başladı. Instagram’ın işleriniz için beyin görevi görecek olan “Combin” uygulaması ile milyonlarca insanın arasından hedef kitlenizi bulmak ve onları kendinize çekmek artık çok daha basit olacak.

Doğru Kişilere Hızlı Şekilde Ulaşacaksınız

Sosyal medya tanıtım giderlerinizi minimuma indiren Combin; Windows, Mac OS ve Linux için uygun. Peki, Combin, nasıl avantajlar sunuyor? Instagram gönderilerinizi kolayca organize edebilmenize olanak sağlayan Combin ile size en uygun kitleye doğru bir şekilde seslenmek için seçeneklerinizi değerlendirebiliyorsunuz. Combin’deki “Gelişmiş Arama” sayesinde hashtag, tarih, yer ya da hepsinin sentezlenmiş haliyle aramalar yapıp doğru kişilere ulaşmak için yalnızca birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli. Rekabette elinizi güçlendirecek olan Combin, ayrıca Instagram aktivitelerinizi de sınırlandırarak profilinizi kapanmaktan kurtarıyor.

İşini büyütmek isteyen kullanıcılar, e-posta adreslerini Combin ekibine göndererek hemen çalışmaya başlayabiliyor. İşletme hesabı olan ya da kişisel profiliyle daha geniş hizmet almak isteyen kullanıcılar için “Personel Paketi” aylık 10 Euro, “Business Paketi” ise aylık 30 Euro olarak ücretlendiriliyor.