Yaşatarak Gezdiren Teknoloji: FlippAR Go

Gezmeden yaşayamayanlar için gezdirirken yaşatan teknoloji FlippAR Go, artırılmış gerçeklik teknolojisini cebinize getiriyor.


Yeni yerler gezmeyi ve öğrenmeyi seven herkesin keyifle kullanacağı FlippAR Go, yeni nesil bir gezi rehberi uygulaması olarak sunuluyor. Sıradanlıktan oldukça uzak olan FlippAR Go, artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak, kullanıcılarına gezdikleri yerler hakkında en gerçekçi deneyimi sunuyor. Çeşitli fonksiyonları ile kullanıcılarına renkli bir dünya sunan FlippAR Go video, fotoğraf ve ses kayıtlarından oluşan oldukça bilgilendirici içerikleri ile gezerken hem yaşatıyor hem de öğretiyor.

Üstelik Ücretsiz!

Gezerek eğlenen kullanıcıların dostu olacak FlippAR Go uygulaması İOS ve Android platformlarında kullanıma sunuluyor. Üstelik ücretsiz olan uygulama hemen indirerek kullanmaya başlamanız için sizi bekliyor! Hindistan merkezli bir girişim tarafından geliştirilerek sunulan FlippAR Go, şu an 3 ülkede toplam 35 şehirde ve 80 ayrı noktada rahatlıkla kullanabileceğiniz donanıma sahip. Uygulama şu an için birçok dilde hizmet verecek kapasiteyle Hindistan, Fransa ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde kullanılabiliyor.

Nasıl Kullanılıyor?

Akıllı telefonunuz veya tabletinizin kamerası sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz FlippAR Go, oldukça basit bir kullanım diline sahip. Gezmeyi sevenler ve bunu yaşamının bir parçası haline getirenlerin elinden düşmeyecek olan uygulama, bu anlamda çok başarılı bir alternatif olarak kendini gösteriyor. Yeni yerleri keşfederken en yakın arkadaşınız olacak FlippAR Go uygulamasını kullanmak için uygulama üzerinden cihazınızın kamerasını kullanarak bulunduğunuz bölgedeki tarihi eserlerin, anıtların veya binaların fotoğrafını çekmeniz yeterli. FlippAR Go uygulaması çektiğiniz fotoğrafların hangi tarihi esere ait olduğunu algılayarak bulunduğunuz bölge ile ilgili çeşitli videolar ve fotoğraflardan oluşan görsel bilgileri sizinle paylaşıyor.