parallax

Btrfly, Havaalanlarında İş ve Sosyal Ağınızı Genişletiyor!

Teknoloji, her gün yeni bir uygulama ile hayatımızdaki yerini biraz daha genişletmeye devam ediyor. Kendi alanında yeni bir seyahat ekosistemi yaratmaya hazırlanan btrfly uygulaması, teknoloji severleri fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor. Yeni uygulama, uçak yolcularının havaalanlarında sosyalleşmesini ve markalar tarafından sunulan ayrıcalıklardan faydalanmayı mümkün kılıyor.

Teknolojinin yeni uygulamalarından olan btrfly uygulamasını yükleyen yolcular, o anda kendileri ile aynı havalimanında veya aynı uçakta bulunan diğer yolcuların profillerini görme ve diyalog kurama şansına sahip olacaklar. Genel olarak dünyadaki 380 farklı havaalanında kullanılabilen btrfly uygulaması, aslında uçakla yolculuk yapacak kişilerden oluşan sanal bir bekleme salonu şeklinde hizmet sunuyor.

Yeni uygulama; havaalanında bulunan bütün bekleme salonları ile uçuş sırasında internet bağlantısı olması halinde ise, uçak içinde de birbiriyle iletişim kurarak, sosyalleşmelerine olanak sağlıyor. Havaalanı’nda olan ve btrfly uygulamasını yükleyen yolcular, diğer bütün yolcuların profillerine ulaşabilecek.

İngiltere ve Kanada’da yaşayan Türk girişimcilerce geliştirilen uygulama,  bireylerin havaalanında geçirdikleri boş saatleri bir yol arkadaşı ile paylaşmalarına olanak sağlıyor. Uygulamada yer alan profil ve meslek bilgilerinden de iş bağlantılarının dahi yapılması amaçlanıyor.

btrfly uygulamasında ayrıca, işbirliği yapılan markalardan oluşan “Smart Lounge” konseptinin sunduğu özel ayrıcalıklarla uçak yolculuğunu daha zevkli hale getiriyor.  Bu arada, Smart Lounge üyeliği bulunan kullanıcılar, ayrıca havalimanlarındaki restoran, indirim ve ikramlardan yararlanabiliyorlar. Uygulamanın bir diğer özelliği ise, uçuş bilgilerinizi takip ederek size kişisel seyahat asistanı olarak da hizmet sunuyor.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?