parallax

Bu Uygulama İle Zamanınızı Daha Verimli Kullanacaksınız!

Zamanınızı istediğiniz şekilde kontrol etmek artık tamamen sizin elinizde. Gününüzü daha verimli kullanmanıza yardımcı olan yeni uygulama Hourly, yaşamınızda yeni bir pencere açmak üzere tasarlandı. Zaman kontrolü sağlayan birçok uygulamanın içerisinde fark yaratan Hourly, bu alanda sadeliği ve kolay kullanımı ile göz dolduruyor.

Yeni Nesil iOS Uygulaması

Günlük yaşamın rutininde yaptığımız işler içinde kendimizi kaybediyoruz. Bu rutinde kimi zaman farkında olmadan kısa sürede yapabileceğimiz işler için uzun saatler harcayabiliyoruz. Zamanımızı kontrol altına almak için birçok uygulama bulunsa da içlerinden bir tanesi sadeliği ve kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. iOS tarafından geliştirilen Hourly adlı uygulama zaman yönetimi konusunda en yakın dostunuz olacak. İndirdikten sonra herhangi bir üyelik oluşturmanıza gerek kalmayan Hourly’in tamamen ücretsiz olduğunu da belirtelim.

Hourly İle Bunları Kolayca Yapabilirsiniz

Hourly uygulaması ile birçok işiniz için tam da yeteri kadar zamanınız olacak. Uygulama ile her görev için harcadığınız zamanı sayarak kontrol altına alabilirsiniz. Çalışmanızın bir gün ve bir ay boyunca ne kadar verimli olduğunu izleyebilir, tüm görevlerinize bir platform üzerinden ulaşabilirsiniz. Farklı etkinliklerinizin ne kadar sürdüğünü ölçümleyerek kendi deadline’ınızı da ortalama olarak belirleyebilirsiniz.

Uygulamaya yakın zamanda daha interaktif özelliklerin ekleneceğini belirten Hourly’nin geliştiricisi Mikael Kapanaga, bunun için her uygulama geliştirme sürecinde olduğu gibi zamana ihtiyaçları olduğunu ifade ediyor.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?