parallax

Bu uygulamalar giyilebiliyor!

İşte akıllı saati akıllı yapan 40’ın üzerinde uygulamadan bir kaçı:

Instagram

Apple Watch, Instagram’ın neredeyse tüm özelliklerini akıllı saate taşımayı başarıyor. Akıllı telefonunuzda yapılan paylaşımları görüntülemek için ekranı kaydırmanız yeterli. Fotoğrafların üzerine dokunarak, daha detaylı bilgilere ulaşabilir; gördüğünüz paylaşımları beğenebilirsiniz.

Twitter

Twitter’ın Apple Watch uygulamasında 140 karakter bileğinize taşınıyor. Twitter bildirimleri doğrudan size geliyor. Apple Watch üzerinden yeni tweet’leri okuyabilir, retweet edebilir veya favorilerinize alabilirsiniz.

Evernote

Evernote’un Apple Watch uygulaması ile notlar almak, arama yapmak ve saat üzerinden en son oluşturulan içeriklere ihtiyaç olduğunda göz atmak mümkün. Evernote Apple Watch uygulamasıyla, Apple Watch üzerinden bir not okurken, aynı notu iPhone üzerinden okumaya devam etmek de mümkün.

Trip Advisor

Yeni bir kenti ziyaret ederken; kentte neler yapılabileceğini bu uygulama ile keşfedebilirsiniz. Apple Watch’ta yerini alan uygulama ile yakınınızda olan mekânlar hakkında bilgileri bileğinizden edinebilirsiniz.

NPR One

NPR One, haber ve size uygun hikâyelerle birlikte radyoyu kişiselleştirmenize yardımcı oluyor. iPhone’unuzda yer alan playlist, NPR’de yer alan diğer içerikleri de dahil etmeyi ihmal etmiyor. Apple Watch ile belirli programların aramasını da yapabilirsiniz.

eBay

Dünyanın en büyük pazaryeri platformu, Apple Watch ile artık size daha yakın. Apple Watch’ta yerini alan eBay, izlemeye aldığınız açık artırmaların takibini kolaylaştırıyor. Yapılan teklifleri doğrudan size gönderiyor.

Shazam

Apple Watch’ta Shazam uygulama ikonuna dokunarak; merak ettiğiniz şarkıların adını ve sanatçısını öğrenebilirsiniz. Uygulama ikonuna dokunduğunuzda, uygulama, şarkıyı dinlemek için iPhone’a yönleniyor. Apple Watch ekranında şarkının kime ait olduğunu, şarkı adını ve şarkı sözlerini görüntüleyebiliyorsunuz.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?