parallax

Bükülebilir Teknoloji: Nception!

Memento, The Dark Knight ve Interstellar gibi çok ses getiren filmlerin yönetmeni Christopher Nolan‘ın 2010 tarihli filmi Inception‘daki şehir bükme sahnesi, Nception uygulaması ile hayat buluyor. Filmi izleyenler Ellen Page’in canlandırdığı Ariadne karakterinin şehri büktüğü ve etrafa istediği şekli vermeye başladığı sahneyi hatırlayacaktır. Bu senaryoyu gerçek hayata getiren adım ise Nception uygulamasından geldi. Nception, fotoğraf ve videolarınızı tıpkı filmdeki gibi bükmenize izin veriyor.

 

Rüyadan Gerçeğe

Şimdilik yalnızca iOS kullanıcıları için aktif olan Nception ile kullanıcılar fotoğraf ve videolarını görsel açıdan ön plana çıkarabilecekler. Yalnız şunu hemen belirtelim, uygulamayı indirip kullanmak için 8,99 TL ödeme yapmanız gerekecek. Uygulamanın geliştiricisi HugeKids AB, ücretin uygulama yeni olduğu için bu şekilde belirlendiğini, ilerleyen dönemde 8,99 TL’den çok daha yüksek bir miktarda olacağını ifade ediyor. Nception, Instagram, Snapchat ve Facebook gibi sosyal medya uygulamalarını da destekliyor ve iMovie düzenlemeleri için de kullanıcılara kolaylık sunuyor.

 

Nasıl kullanılıyor?

Nception uygulamasını kullanmak çok kolay. Ödemenizi yaptıktan sonra telefonunuza indirdiğiniz uygulamayı özgürce kullanabilirsiniz. 20’den fazla şablonu barındıran Nception’ın gelecek dönemde bu şablonların sayısını artıracağı öngörülüyor. Aynı zamanda canlı video fonksiyonuna da sahip olan uygulamada videolarınıza ağır çekim özelliği de ekleyebilirsiniz. Nception, galerinizdeki tüm videolara efekt ekleme imkanı sunuyor ve bunun için videoyu o anda çekmeniz de gerekmiyor. Uygulamayı kullanırken videoların renklerini de filtreler yardımıyla değiştirmek sizin elinizde. Nception’ı satın alma konusunda kararsızsanız Björn Höglund’a PH üzerinden ulaşarak kod alabilir ve ücretsiz deneyebilirsiniz.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?