parallax

Dijitalin Şampiyonları İçin Geri Sayım Başladı!

IAB Türkiye’nin bu yıl 9. kez düzenlediği, dijital reklamcılığı geliştiren ekipleri ve markaları ödüllendiren MIXX Awards Türkiye’nin başvuruları başladı.

Dijital pazarlama iletişimi endüstrisinde yaratıcı çalışmaların üretilmesini, marka performansının geliştirilmesini ve internetin yaratıcı standartlarının yükseltilmesini hedefleyen uluslararası bir yarışma olan MIXX (Marketing and Interactive Excellence) Awards, bu yıl 9. kez yapılacak.

Dijital reklam çalışmalarının reklam verenler, yayıncılar, reklam ve medya ajansı yöneticilerinden oluşan yetkin bir jüri tarafından değerlendireceği MIXX Awards’ta dereceye giren çalışmalar reklam ve pazarlama endüstrisi için değerli bir eğitim aracına dönüyor. Bu anlamda IAB Türkiye tarafından düzenlenen ödül töreninde ödül alan mecralar, MIXX Europe’da ve IAB MIXX Awards’ta yarışma fırsatı elde ediyorlar.

Son Başvuru Tarihi 18 Ocak

MIXX Awards Türkiye başvuruları “Marka Yöntem ve Araçları” ve “Marka Strateji ve Hedefleri” grupları altında toplam 28 kategoride gerçekleştirilecek. Son başvuru tarihi 18 Ocak olan yarışmanın ödül töreni ise 21 Şubat’ta yapılacak.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?