Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
parallax

Felis Ödülleri, Rekabetçi Reklamverenleri Bekliyor!

Başlangıcı 2006 yılına dayanan ve pazarlama iletişimi ekosisteminde kendini gösteren işleri ortaya çıkaran Felis Ödülleri, 7-8 Kasım tarihlerinde 13’üncü kez düzenlenecek bir törenle sahiplerini bulacak. Bu anlamda Türkiye’deki en büyük organizasyon olan Felis Ödülleri’ne başvuru süreci 1 Ağustos itibarıyla başladı.

14 Eylül Son Başvuru Günü!

Yaratıcılığın marka hedeflerine sağladığı etkiyi ortaya koyan yarışma, geçtiğimiz sene 3 bin 385 adet başvuruyla rekor kırmıştı. Organizasyon bu yıl 14 Eylül tarihine kadar 16 bölüm ve 397 kategoride ajansların, reklamverenlerin ve bireysel çalışmaların başvurularını kabul edecek. Yarışmaya 1 Ekim 2017- 14 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş projeler katılabilirken, Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü’ne 1 Haziran 2015 – 30 Mayıs 2018 tarihleri arasında hayata geçirilmiş çalışmalar başvuruda bulunabilecek.

Bu Yıl Neler Güncellendi?

Felis, her yıl olduğu gibi bu yıl da kendini güncelliyor. Reklamverenlerin katılımına açık bölümleri çoğalan organizasyon, bu yıl reklamverenler için daha da heyecanlı geçecek.

Gelişim ve güncellemelerine devam eden Felis, sektörü oluşturan paydaşların geri bildirimleriyle şekillenirken, dünyadaki güncel trendleri de takip etmekten geri kalmıyor.  Bu sene Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümü’yle alanını genişleten Felis, bu bölümde pazarlama hedefleri doğrultusunda potansiyel müşteriler için yaratılan deneyim ortamının doğru hedef kitleye, doğru zamanda, doğru yöntemlerle buluşturulmasını sağlayan projeleri belirleyecek

2017’de Kimler Kazandı?

2017 yılında 12’nci kez yapılan Felis Ödülleri, Zorlu PSM’d Brand Week Istanbul kapsamında gerçekleştirilen törenle sahiplerini bulmuştu. Pazarı yeniden şekillendiren, tüketicinin tutum ve davranışlarını değiştiren, pazarın normlarını belirleyen stratejilerin değerlendirildiği 2017 Felis Ödülleri’nde Excel İletişim ve Algı Yönetimi Yılın PR Ajansı seçilirken, kazandığı puanlarla Yılın Yeni Nesil Ajansı BLAB oldu. Yılın Reklamvereni ise Vodafone Türkiye seçildi.

Allianz Seninle işiyle, Felis Ödülleri’nin ilk gecesinde Film Büyük Ödülü’nü alan ajans, Concept olurken, Mindshare, Vodafone Red – Fi Sponsorluk projesiyle hem Medya Büyük Ödülü’nün sahibi oldu hem de Yılın Medya Ajansı unvanını aldı. 4129 Grey, Yılın Yaratıcı Ajansı seçilirken, Yılın Doğrudan Pazarlama Ajansı da directComm Marketing Group olmuştu.

Felis Ödülleri’ne başvuru yapmak, bölümlere dair detaylı bilgi almak ve isminizi ödüllü reklamverenler arasına yazdırmak için Felisodulleri.com adresini tıklamanız yeterli.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form