parallax

Fitwell, Yeni Özellikler Kazandı!

Bu uygulamalardan biri olan ve sağlığına dikkat etmek isteyenlere kişisel koçluk desteği veren sağlık ve fitness uygulaması güncellenerek kullanıcılarına hizmet sunmaya devam ediyor. Fitwell, güncellenen haliyle kullanıcılarına yeni kamera, Aktivite ve Beslenme puanı özelliğini kullanıcılarına sunuyor. Öte yandan Fitwell, 2017 yılı Şubat ayında da Founders Factory liderliğinde toplam 2,3 milyon TL yatırımla Londra ofisini hizmete açmıştı.

Fitwell, kazandığı yeni özelliklerle kullanıcılarının deneyimlerini kolaylaştırarak başarı oranlarını yükletmeyi amaçlıyor. Aslında, uzun vadeli fitness hedeflerinin kolay yönetilmesini sağlayan uygulama, kullanıcılara günlük hedefleri bölerek başarı oranlarını arttırabilmelerine olanak sağlıyor.

Öyle ki, Fitwell güncellenen yeni hali ile kullanıcılarının başarı oranlarını yükseltmek gayesi ile bir puanlama sistemi bile geliştirdi. Uygulama, sürekli ofiste veya evde zaman geçiren bireylerin günlük adım sayısını, egzersiz rutinini, beslenme bilgileri ve günlük hedeflerini de analiz ediyor. Bunun sonucunda Fitwell, elde ettiği verileri toplayarak kullanıcılarına, antrenman ve beslenme hedefleri konusunda ne kadar başarılı oldukları yönünde bilgilendiriyor.

Günlük koşuşturma telaşı içinde  yaşam kaliteniz, beslenme ve aktivite verilerinizi derleyen Fitwell, temelde kullanıcılar tarafından oluşturulan aktivite programında başarılı olmalarını hedefliyor. Bütün bunların sonucunda ise, kullanıcıların yaşam boyu alışkanlıklar kazanmalarını amaçladıklarını dile getiren Fitwell kurucusu ve CEO’su Barış Özaydınlı, kullanıcının her gün 100 puan almayı hedeflemesinin başarı şansını yükselteceğini kaydetti. Fitwell yeni güncelleme ile gelen, kamera özelliği sayesinde kullanıcıların devamlı fotoğraf çekmek sureti ile görsel bir günlük oluşturmasına da olanak sağlıyor.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?