parallax

Givin, Modern Kahramanlarla 100 Bin TL Elde Etti!

Givin, Modern Kahramanlarla 100 Bin TL Elde Etti!

Aslında, İTÜ Çekirdek girişimi olarak hayata geçirilen sosyal mobil uygulaması Givin, kullanıcılarına birçok STK’ya destek olma konusunda aracı-yardımcı oluyor. Sosyal mobil uygulaması Givin, hepimizin elinde ve evinde bulunan fazla veya kullanmadığımız eşyalarla modern zamanlarda da, insanlara kahraman olma fırsatı veriyor.

Uygulama, sosyal fayda odaklı 2 el eşya pazar yeri platformu olarak da tanımlanabilir. Givin uygulaması ile yalnızca ürü satanlar değil, uygulama üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar da sosyal faydanın içinde yer alıyor. Bu uygulama üzerinden kolayca ürün satmak ve almak mümkün.

Odak, Sosyal Fayda!

Genel olarak 1 yıllık süre içerisinde toplam 500 bin TL değerinde bağış ürününün toplandığı platformda, bahsi geçen ürün ve hizmetlerden Tohum Otizm Vakfı, KAÇUV, TOG, TOÇEV, TEGV, Koruncuk Vakfı ve HAÇİKO gibi STK’lar yararına 100 bin TL’lik bağış sağlandı. Bütün kullanıcılar tarafından satılan, her türlü ürün ve hizmetin satış geliri sivil toplum kuruluşları için bağışa dönüşüyor. Alışveriş gelirlerinin sivil toplum kuruluşlarına aktarıldığı Givin uygulamasında akla gelebilecek her tür ürün ve hizmeti bulmak mümkün olabiliyor.

Modern Zaman Kahramanları!

Sosyal sorumluluk girişimi olan Givin mobil uygulaması ile bir yıl içerisinde STK’lara 100 bin TL’lik bağış sağlandı. Öte yandan Givin’de promosyonla sosyal yardımı birleştiren markalar da var. Bu markalar, istedikleri ürün ve hizmetlerini uygun bağış bedeli karşılığında kullanıcılara sunuyor. Böylece; eğitim, çocuk, genç ve sokak hayvanları alanında çalışan birçok farklı sivil toplum kuruluşuna destek olan markalar, potansiyel kullanıcılarına da ulaşma şansı yakalamış oluyor.

Givin uygulamasında, yalnızca herhangi bir ürüne değil, projelere de direk ödemede bulunup katkı verebiliyorsunuz. Kullanıcılar Givin uygulamasını iOS cihazları için App Store‘dan, Android cihazlarına ise, Google Play Store‘dan indirebiliyor.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?