Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
parallax

Google Digital Now 2017 Etkinliğindeydik

Google Digital Now 2017 Etkinliğindeydik

CRM Medya, 360 derece Reklam ve Dijital Medya çözümleri konusunda, müşterilerine en yeni çözümleri sunmak için sık sık yaptığı Dublin seyahatleriyle, Google ziyaretlerini sürdürüyor. Özellikle, dijital alanda sunduğu medya çözümleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan CRM Medya, bunu yıllardır sürdürdüğü Google ziyaretleriyle sürekli pekiştiriyor.

Yakın zamanda yeniden İrlanda-Dublin’de, Google  etkinliğine katılan CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer ve ekip liderleri son dijital medya trendleri hakkında Google’dan bildi aldı.Dublin’de,12-13 Haziran tarihleri  arasında düzenlenen Google etkinliğine Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük  saygın ajansları davet edildi. CRM Medya’nın da  davetliler arasında olduğu etkinlik, “Google Digital Now”  başlığı ile gerçekleşti.

CRM Medya, Yeni Ürün Ve Uygulamaları Yerinde Gördü!

CRM Medya, Yeni Ürün Ve Uygulamaları Yerinde Gördü!

Google, 2 gün devam  “Google Digital Now”   etkinliğinde, davetli Ajans yöneticilerine yeni ürün ve uygulamalar ile dijital medya çözümleri hakkında bilgi verdi. Google, katılımcılara ağırlıklı olarak; doğru kullanıcıyı bulma, mobil siteler ve youtube ana başlıkları altında  en yeni bilgileri paylaştı. Etkinlikle, ayrıca mobil site hızlarının önemi, reklam kampanyalarına ve kullanıcılara etkisi üzerinde de duruldu.

Ajansların Adwords Hesap Uzmanları için de çeşitli workshopların yapıldığı etkinlikte, ileri düzey Adwords kampanya kurguları ve Google Analytics kullanımı hakkında da uygulamalı bilgiler aktarıldı. Google tarafından davet edilen ajanslar, Google ürünlerinin doğru kullanımını ve yenilikleri müşterilerine en hızlı şekilde ulaştırma da  yakalamış oldu.

Etkinlik, Dublin’de Google binası içerisinde bulunan; The Foundry, Oceans Eleven ve L&D Rooms’ta gerçekleşti.

Etkinlik, Dublin’de Google binası içerisinde bulunan; The Foundry, Oceans Eleven ve L&D Rooms’ta gerçekleşti.  Google etkinliğinde,  farklı ülkeden gelen Ajans Yöneticileri birbirleriyle tanışma ve bilgi alışverişinde bulunma fırsatı yakaladı.

Google Digital Now 2017 Etkinliğinin sunumunu izledi

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form