Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Müşterilerimizin marka mesajlarını televizyon kanallarındaki yüzlerce mesaj içerisinden ayıracak etkili ve çözüm odaklı planlama ve satın almalar gerçekleştiriyoruz.
Doğru strateji ve hedefle, reklamlarınızı dünya çapında yayınlıyoruz.
Potansiyel müşterilerinizin sizinle ilgili olabilecek mail ve chat yazışmalarını hedefleyerek tanıtımınızı Gmail’de kolayca yapmanızı sağlar.
Tanıtımızı video olarak ilgili kitleye göstermek mi istiyorsunuz? O halde YouTube kanallarında ve video paylaşımlarında reklamlarınızı banner ve videolar ile gösterin.
Reklamlarınızın hedef kitlesini şehir, cinsiyet, yaş, eğitim durumu, iş unvanına göre belirleyerek sosyal medyada verilen reklamlardan daha fazla geri dönüş sağlıyoruz.
Tweetlerinizi tanıtarak henüz sizi takip etmeye başlamamış olan kişilerin mesajlarınızı okumasını sağlayarak daha fazla takipçi kazanın.
Markalar vaatlerinin ne olduğunu, nasıl olduğunu ve en önemlisi neden olduğunu instagram üzerinden en etkili ve en kolay şekilde pazarlayabilir.
En güncel ve kapsamlı LinkedIn verileri sayesinde benzersiz hedeflemeler ile etkili reklam çıkabilirsiniz.
Markanız veya sektörünüz için geliştirdiğiniz uygulamanın tanıtımını yapmak o kadar da zor değil! Profesyonel görsel ve metinler ile uygulama kullanımını ve indirme oranlarını kolayca arttırın.
Firmanızı bulunduğu yere göre Google Harita’lara kayıt ederek Google’da yer almasını ve çok daha kolay bulunmasını sağlıyoruz. Böylece müşterileriniz için kolay ulaşılabilir oluyorsunuz.
Landing Page’lerin reklamlarınızla ilişkisi yatırım geri dönüşünü önemli ölçüde etkiler. Dijital kampanyalarınız için özel tasarımlar yaparak pazarlama hedeflerinizi bir üst noktaya taşıyoruz.
Online itibarınız marka kimliğinizi doğrudan etkiler. Web sitelerinde hakkınızda yazılmış olumsuz konuları gerilere taşıyarak, itibarınızı geri getiriyor, markaya duyulan güveni titizlikle koruyoruz.
Hizmet-ürünleriniz hakkında yüzlerce anahtar kelime bulunmaktadır. Doğru anahtar kelimeler web sitenize satışa dönecek ziyaretçileri getirmektedir. Doğru anahtar kelimelerle daha fazla ‘satışa dönüşüm’ sağlıyoruz.