parallax

IAB Türkiye, Dijital Medya Satış Teknikleri Eğitimini Başlatıyor!

IAB Türkiye, Dijital Medya Satış Teknikleri Eğitimini Başlatıyor!

“Dijital medya satışı yapmak istiyorum” diyen sektör profesyonelleri başta olmak üzere, değişen medya dünyasına uyum sağlamak isteyen herkesin katılabileceği Dijital Medya Satış Teknikleri Eğitimi programı IAB Türkiye tarafından başlatılıyor. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek ve 10 hafta sürecek eğitim ile ajansta çalışan medya yöneticileri ve dijital medya satışı konusunda çalışmayı hedefleyen yeni mezunlar, sektör profesyonellerinin tecrübelerinden faydalanacak. Program sayesinde katılımcılar terminolojiye hakim olacak, rapor okumayı öğrenecek, sektörün önde gelen isimleriyle birebir görüşme imkanı bulacak.

Programda Neler Var?

Dijital medyanın dilini okumayı öğretecek olan program süresince, başarılı satış görüşmeleri yapma yöntemleri, müşteri ilişkileri yönetimi, müşteri memnuniyeti, etkileyici sunum, brief’ten kampanyaya yaratıcı süreçler, display reklamcılık nasıl satılır, audience nedir ve nasıl satılır, ölçümleme araçları ve daha birçok konu hakkında eğitim verilecek. 10 Kasım-19 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek programda, eğitimler her cumartesi 09.30-16.30 saatleri arasında yapılacak.

Başvuru yapmak ve ders programını öğrenmek için https://www.iabturkiye.org/satisteknikleri-basvuru adresini ziyaret etmeniz yeterli.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?