parallax

Instagram’dan Alışveriş Yapmak Artık Daha Kolay!

Instagram’dan Alışveriş Yapmak Artık Daha Kolay!

Popüler sosyal medya platformlarının başında gelen Instagram, aynı zamanda hayatımıza sunduğu yeniliklerle de göz dolduruyor. Kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklara alışverişi de ekleyen Instagram, bu özelliğini geliştirerek daha basit ve fonksiyonel güncellemeler yapmayı sürdürüyor. Instagram şimdi de yaşamımızın bir parçası olan alışverişi daha keyifli ve kolay hale getirecek yeniliklerini kullanıcılarıyla paylaştı.

Hem İzleyin Hem Keşfedin

Alışverişe özel bir güncelleme üzerinde çalışmalar yürüttüğünü geçtiğimiz günlerde duyuran Instagram, iki yeni güncelleme yaptı. Bu güncellemeler sayesinde kullanıcılar, hem “Hikayeler” hem de “Keşfet” sekmesi üzerinden ürünleri görüntüleyebilecek ve kolayca alışveriş yapabilecekler.

Instagram’ın aslında Haziran ayından itibaren faaliyette olan “Hikayeler Sekmesinden Alışveriş” özelliği, şimdi 46 ülkenin kullanımına sunuluyor.  “Shopping in Stories” adı verilen bu özellik sayesinde kullanıcılar hikayeler kısmında gördükleri ürünler hakkında daha detaylı bilgi edinerek, bağlantı üzerinden bu ürünleri kolayca satın alabilecek. Bir diğer güncelleme olan “Keşfet”sekmesine eklenen alışveriş özelliği ile kullanıcılar, çeşitli işletmelerin ürünlerinden oluşan özel bir akışla karşılaşacak. Kullanıcılar bu akışta halihazırda takip ettikleri markaların alışveriş gönderilerinin yanı sıra, ilgilerini çekebilecek markaların gönderilerini de görebilecekler.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?