Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
parallax

KoçDigital, Dijital Dönüşümün Yeni Adresi Olacak!

Koç Topluluğu çatısında bilgi teknolojileri şirketi olarak uzun süre hizmet veren KoçSistem, yaptığı basın toplantısı ile yeni şirketi KoçDigital‘i tanıttı. KoçSistem ve Boston Consulting Group (BCG) iş birliği ile kurulan KoçDigital, müşterilerinin dijital ve analitik konulardaki en karmaşık problemlerini çözmeleri için destek sağlamayı hedefliyor.

Sektörler için somut ve uzun süreli etkiler yaratmayı hedefleyen KoçDigital, Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı Tamer Haşimoğlu ve KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca‘nın sunumları ile basına tanıtıldı. Lansmanda konuşan Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, 2016 yılında başlattıkları “Dijital Dönüşüm” programlarının en önemli stratejik önceliklerinden biri olduğunu ve Türkiye’de dijital dönüşüme liderlik ederek ülkemizin geleceğine değer katmayı hedeflediklerini belirtti.

 Dijital Yolculukta Yeni Fikirler

KoçDigital, firmaların dijital dönüşüm süreçlerini kolaylaştırmayı planlayarak, ileri analitik ve “Nesnelerin İnterneti (IoT)”çözümlerinin gücüyle firmaların dijital yolculukları için yenilikçi fikirler üretecek. Tanıtımı yeni yapılmış olsa da Koç bünyesindeki pek çok firma ile başarılı projelere imza atan KoçDigital, ekiplerin dijital ve analitik konularındaki en karmaşık problemlerle başa çıkabilecekleri becerileri kazanmalarında yardımcı olacak.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form