parallax

Prizmo Go İle Gördüğünüzü Okuyacaksınız!

Gördüğümüz fotoğraflarda yer alan metinleri aktarmak istediğimizde analog olarak yazmak zorlayıcı hale gelebiliyor. Zamandan ciddi anlamda feragat etmek anlamına gelen bu işleme son verecek bir uygulama geliştirildi. İsmi Prizmo Go. Gördüklerinizi metin olarak kaydetmenizi sağlayacak olan Prizmo Go, kullanıcılarına ciddi bir zaman ve enerji tasarrufu sağlayacak.

 

Nasıl Kullanılıyor?

Prizmo Go uygulamasını App Store’dan iOS cihazınıza indirdikten sonra herhangi bir üyeliğe ihtiyaç duymadan anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın kameranıza ve fotoğraflara erişmesine izin vermek ilk şart. Ardından metne dökmek istediğiniz herhangi bir fotoğrafı uygulamaya okuttuktan sonra daha önceden yaptığınız dil tercihine göre ekranda beliren metne ulaşabiliyorsunuz. 20’den fazla dilin yer aldığı uygulamada çeviri yapmak istediğiniz takdirde 4,49 karşılığında premium üyelik satın almanız gerekiyor. Uygulama ayrıca metin haline getirilen yazıları sese dökerek dinlemenize de imkan veriyor.

 

Şimdilik Sadece App Store’da!

Şu an için sadece App Store’da bulunan Prizmo Go’nun Google Play Store’a gelip gelmeyeceği konusunda kesin bir bilgi henüz yok. Uygulamanın her ne kadar uygulama için satın alımları olsa da ücretsiz haliyle bile oldukça işlevsel olduğunu söylemek mümkün.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?