parallax

Red Bull Basement University, Kampüsleri Dönüştürecek!

Red Bull Basement University, Kampüsleri Dönüştürecek!

Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde doğan ve bugün 20’nin üzerinde ülkede yeni neslin hackerlarına, kod yazarlarına ve girişimcilerine yeni perspektifler sunup, projelerini destekleyen Red Bull Basement, üniversite öğrencileri için yeni bir kampanya başlattı. Öğrenciler kampanya kapsamında kampüslerini ileri seviyeye taşıyacak fikirlerini ve projelerini tanıttıkları birer dakikalık videolarla Red Bull Basement University’ye başvurabiliyorlar.

Son Gün 21 Ekim!

Üniversite öğrencilerine kampüslerini değiştirebilecek fikirleri hayata geçirmek için fırsat sunan Red Bull Basement University, başvuruları internet üzerinden kabul ediyor. Öğrenciler projelerini anlattıkları birer dakikalık videoları bu adres üzerinden gönderdikten sonra, seçilen projelerin sahipleri sektörün alanında uzman isimlerinden mentorluk alacaklar. Mentorluk için seçilen üç projenin içerisinden birinci olan proje ise daha sonra Berlin’de gerçekleşecek global etkinliğe katılacak.

Red Bull Basement University’ye lisans ve yüksek lisans öğrencileri katılabilirken, takımlar bir veya iki kişiden oluşabiliyor. Öğrenciler en geç 21 Ekim gününe kadar “www.redbull.com/tr-tr/projects/red-bull-basement” adresinden başvurularını yapabilecekler.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?