parallax

Reklamın En İyileri Clio’da Ödüllendirilecek!

Her yıl reklam sektöründe yaratıcılığın ödüllendirildiği prestijli ödüllerden olan Clio Awards, bu yıl 25 Eylül’de gerçekleşecek. Hayal gücü, yenilik ve ilhamı göz önünde bulundurarak alanının en iyilerini tespit eden Clio Ödülleri’nin bu yılki jüri üyeleri de belirlendi. Üstelik üyeler arasında bir Türk var!

 

Toygar Bazarkaya, Clio Jürisinde Olacak

Bu yıl 60. kez düzenlenecek olan Clio Ödülleri’nin yarışmaya katılacak işleri değerlendirecek isimleri arasında We Are Unlimited CCO’su Toygar Bazarkaya da bulunuyor. Bazarkaya, daha önce D&AD ve Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali gibi uluslararası yarışmalarda da jüri olarak görev aldı. Toygar Bazarkaya bu yıl 2019 Clio Awards’a Print & Out of Home kategorisine başvuran işler arasından en iyilerinin belirlenmesinde rol oynayacak.

 

Clio Awards, 1959 yılından bu yana reklam, tasarım ve iletişim disiplinlerindeki yaratıcılığı ve inovasyonu ödüllendiriyor. Organizasyon bu yıl 25 Eylül’de New York City’de düzenlenecek ve kazananların ödülleri takdim edilecek.  Yalnızca ikonlaşan markalara odaklanmayan Clio Ödülleri, yaratıcılığın pek çok formunu onurlandırıyor. Organizasyon, kampanyaları değerlendirirken bu kampanyaların reklamcılık sektörünü küresel anlamda nasıl şekillendirdiği ve sınırları aşarak yeni emsaller yaratabilmesi gibi unsurlara da dikkat ediyor. Her yıl, demokratik bir seçim sürecinden geçen adaylar, jürinin uzun soluklu ve çok aşamalı değerlendirmeleri ile birlikte Grand, Gold, Silver ve Bronze ödüllerini kucaklıyor.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?