parallax

Samsung’un Katlanabilir Telefonu Kasım’da Geliyor!

Dünyanın en çok kullanılan teknoloji markalarından olan Samsung, ilk katlanabilen telefonu için geri sayımı başlattı. Samsung’un gerçek anlamda katlanabilen telefonu olacak Galaxy F modeli için bekleyiş kasım ayında son bulacak. Teknoloji meraklılarının uzun zamandır beklediği Galaxy X adıyla gelmesi beklenen telefonun, Galaxy F adıyla tanıtılacağı öngörülüyor.

 

Daha Fazla Erteleme Yok!

Pazardaki büyük rakiplerinden Huawei’nin de katlanabilir telefonlarla ilgilenmesi ile daha fazla bekleme şansı kalmayan Samsung, Galaxy F’yi daha fazla ertelememe kararı aldı. Şunu da belirtmekte fayda var; telefonu tanıtmakla piyasaya sürmek aynı anlama gelmiyor. Samsung Mobile’ın başındaki DJ Koh, CNBC ile yaptığı röportajda katlanabilen telefonun zamanının geldiğini ve Samsung’un kasım ayındaki konferansında cihazın tanıtılabileceğini söyledi. Koh, cihazın ne zaman mağazalara ulaşacağı ile ilgili henüz bilgi vermedi. Öte yandan Huawei ise Ekim’de yeni Mate 20 serisini duyurmaya hazırlanıyor ve katlanabilen telefonunu aynı etkinlikte gösterebileceği de gelen bilgiler arasında.

 

Nasıl Bir Ürün Olacak?

Samsung’un tablete dönüşen bir telefon istemediğini belirten Koh, cihaz için eşsiz bir deneyim tasarladıklarının altını çizdi. Geliştirme sürecinin zorlu geçtiğini belirten yönetici, sona çok yaklaştıklarını da sözlerine ekledi. Galaxy F’nin 2.000 dolar gibi çok yüksek bir fiyatla gelebileceği konuşuluyordu ancak Koh bu öngörüyü destekleyecek bir fiyat bilgisi de paylaşmadı.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?