parallax

Samsung’un Katlanabilir Telefonu Satışa Çıkıyor!

Yonhap News Agency tarafından paylaşılan bilgilere göre, dünya teknoloji devi Samsung, katlanabilir teknolojiye sahip olan yeni telefonunu yakında alıcısıyla buluşturacak. Modeli geçtiğimiz hafta düzenlediği konferansta görücüye çıkaran firma, şimdi de satış süreci konusunda kolları sıvadı.

Katlanabilir bir akıllı telefon tasarlayacağı uzun zamandır konuşulan Samsung, bu modelinde Infinity Flex Display teknolojisini kullanacak. İki ekrana sahip olacak modelin dışında bulunan normal ekran 4,6 inç büyüklüğündeyken, iç kısımda bulunan katlanabilir ekran ise 7,3 inç büyüklüğünde tasarlanacak.

Satışı Ne Zaman Başlayacak?

Geçtiğimiz dönemlerde Samsung’un katlanabilir telefon modeli isminin “Galaxy X” olacağı öngörülmüştü; ancak Yonhap News Agency‘nin verdiği bilgilere göre modelin adı Samsung Galaxy F olacak. Peki, 1.770 dolar fiyat etiketine sahip olacağı düşünülen Samsung Galaxy F ne zaman tanıtılacak ve satışa çıkarılacak? Öğrenilen bilgilere göre Samsung, 2019 Şubat ayının son günlerinde 5G teknolojisini destekleyen Galaxy S10 modelini, Mart ayında ise Samsung Galaxy F modelini tanıtacak. Fiyat konusunda Samsung’un son sözü henüz söylemediğini de hatırlatalım.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?