parallax

SEO Hizmeti ve Kurumsal SEO Danışmanlığı

Paylaş :

Dijital dünyada var olan her web sitenin amacı, site içeriği ne olursa olsun çok daha geniş kitlelere, daha fazla ziyaretçiye ve daha fazla müşteriye ulaşmaktır. Özellikle e-ticaret siteleri için daha fazla ziyaretçi daha fazla satın anlamına gelir. Yine kurumsal bir web sitesinin daha fazla ziyaretçi alması o markanın bilinirliğini artıran en önemli unsurlardandır. İşte burada devreye kurumsal seo çalışmaları girmektedir.

Kurumsal SEO Hizmeti Nedir?

Klasik SEO çalışmalarından farklı olarak kurumsal SEO çalışmaları, web sitelerinin arama sonuçlarındaki sıralamalarının sektörel ve biraz daha marka odaklı olarak yürütülmesidir. Tabii bu çalışmaların kurumsal bir çizgide ilerlemesi gerektiği için çok daha dikkatli ve özverili bir çalışma yapılması gerekmektedir. Kurumsal SEO hizmetinin özelliklerinden birisi de yapılan tüm çalışmaların, kurumların sosyal medya hesapları, site içeriklerine kadar destekli ilerletilmesi gerektiğidir. Kurumsal SEO hizmetlerinde yapılacak olan rakip analizleri özellikle anahtar kelime tespitleri konusunda çok önemli bir çalışma olmaktadır.

Kurumsal Seo danışmanlığı

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO hizmetini eksiksiz bir şekilde alabilmek, bu süreci sağlıklı bir şekilde ilerletebilmek için kaliteli bir kurumsal SEO danışmanlığı almanız son derece önemlidir. Özellikle kurumsal sitelerde içeriklerin az olacağı dolayısıyla index sayılarının da az olacağı düşünüldüğünde bu sitelerin site içi optimizasyonlarının kusursuz olması gerekir. Alacağınız kurumsal SEO danışmanlığı dahilinde sitenizi iyi optimize edebilecek, eksikleri görüp bunların düzeltilmesi için çalışmalarını gerçekleştirecek bir firma ile çalışmanız sizi arama motorlarında çok daha hızlı yükseltecektir.

Eğer çalışılacak kurumsal site bir e-ticaret sitesi ise bu durumda ilgili anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkmak da yeterli değildir. Çünkü siteye giren ziyaretçilerin çoğu potansiyel müşteri adayları olduğundan sitenin kullanıcı dostu olması, alışveriş aşamalarında herhangi bir aksaklık yaşanmaması kurumsal SEO hizmetlerinde son derece önemli olacaktır. Bu nedenle kurumsal SEO hizmeti alırken dönüşüm hunisi nedir nasıl kullanılır bilen firmalar ile çalışma ortağı olmanızı öneririz. Bu sayede sitenize giren ziyaretçilerin hangi aşamalarda ürünü almaktan vazgeçtikleri görülebilir, buna göre optimizasyonlar yapılabilir.

Kurumsal SEO Hizmeti Kapsamındaki Hizmetler

Kurumsal SEO hizmeti alan kişiler öncelikle siteleri için aşağıdaki işlemleri yaptırır;

  • Web sitenizin detaylı SEO analizi
  • SEO eksiklerinin çıkarılması ve giderilmesi
  • Rakip ve kelime analizleri
  • Orijinal içerik eklenmeleri
  • Uygun backlink alımı
  • Periyodik aralıklarla yapılan düzenlemelerin kontrolü

Tüm bu işlemleri en kısa sürede ve kurumsal kimliğinizle alakalı bir şekilde ilerletebilmek için CRM Medya Kurumsal SEO Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Sizi Arayalım
Form Doldur Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?