parallax

Snapchat’e Yeni Özellikler Geldi

snapchate yeni ozellikler geldi
Paylaş :

1. Uygulama ayarları

Snapchat’in son sürümünü Google Play ve AppStore’dan indirdikten sonra bazı ayarlar yapabilirsiniz. Bunun için; Snapchat uygulamasını açtıktan sonra  önce sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayarak ‘Ayarlar’ bölümüne girin.

2. Çizim Yapma 

Snapchat’in yeni sürümünde fotoğraf çekimi yaptıktan sonra sağ üst kısımdaki kalem simgesine tıklayarak çizimler yapabilirsiniz.

3. Ön kamera flaşı kullanın

Telefonunuzun ön kamerası var ancak flaş özelliği yok mu? Üzülmeyin! yeni Snapchat uygulamasında ışıksız ortamda ön kamera ile fotoğraf çekmek mümkün. Yapmanız gereken sadece ön kamerayla fotoğraf çekerken sol üst köşedeki flaş özelliğini açmak.

4. Kameralar arası geçiş yapın

Snapchat’te ön kamera ile arka kamera arası hızlı geçiş sağlayan kısa bir yöntem var. Yapmanız gereken tek şey ekrana iki kez hızlıca dokunmak.

5. Görüntüleme süresini değiştirme

Bilindiği üzere Snapchat ile fotoğraf görüntüleme süresi bulunuyor. Fotoğraf gönderilen kişi 10 saniye süreyle fotoğrafı görebiliyor. Bu süreyi azaltmak için yapmanız gereken tek şey sol alt köşede bulunan saat simgesine tıklamak.

6. Çektiğiniz Fotoğrafı Kaydetme

Fotoğraf paylaşımı yaparken beğendiğiniz fotoğrafları cihazınıza kaydetmek istiyorsanız sol alt köşedeki simgeye tıklayabilirsiniz.

7. Öykü Oluşturma

Snapchat uygulamasında çektiğiniz fotoğraf ve videolar ile öykü oluşturabilir ve diğer arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Arka arkaya eklenen fotoğraflarda beğenmediğiniz bölümleri geçmek için ekrana bir kere dokunmanız yeterli.

Avatar
Sizi Arayalım
Form Doldur Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM