parallax

Spotify Spor Aktiviteleri İçin Popüler Müzik Trendlerini Açıkladı

Spotify Spor Aktiviteleri İçin Popüler Müzik Trendlerini Açıkladı

2017’de spor yapmak için motivasyona mı ihtiyacınız var? Spotify, Spor Aktiviteleri için Popüler Müzik Trendlerini Açıkladı.

Spor Aktiviteleri

Spotify’ı artık hayatımızın her alanında kullanıyoruz. Özellikle sağlıklı kalmak isteyenler, spor yaparken de eğlenceli bir ortam için Spotify’ın milyonlarca çalma listesinden çok çeşitli müzik dinlenebiliyor. Spor ve egzersiz çalışmalarınız için 25 milyondan fazla çalma listesini bünyesinde barındıran Spotify, olmazsa olmaz sanatçı ve şarkılarını açıklamış durumda.

Spor ve egzersiz yapılırken en çok dinlenen çalma listesine baktığımızda “Dance Workout” karşımıza çıkıyor. Sanatçılardansa ülkemizde en çok dinlenen Sia ve şarkısı Cheap Thrills. Sia’yı Drake’tan “One Dance” ve Major Lazer’den “Light It Up (feat. Nyla & Fuse ODG)-Remix” şarkıları izliyor. Dünya genelinde ise Drake, Eminem, Kanye West ve Rihanna ön planda olan sanatçılar.

Spor ve egzersiz müziklerini en çok dinleyen ülkeler ise Norveç, İzlanda ve İsveç. Bu ülkelerde hip hop ve pop gibi hareketli müzikleri tercih ettiğini görüyoruz. Dünya genelinde ise dinlenen şarkılarda da hip hop tarzı müzikler ilk sırayı almış durumda.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?