parallax

Super Mario Yeniden Aramızda!

Merakla beklenen oyun Super Mario Run, artık iOS cihazlarda bizimle. Yirmi sene öncesinin Game Boy oyun konsollarında monokrom ekranda oynanan Super Mario World’den izler taşıyan oyun, ücretsiz olarak indirilebiliyor ve ilk 3 oyunu ücretsiz oynayabiliyorsunuz. Ancak oyunun tamamını açmak için bir defaya mahsus 26,99 TL ödemek gerekiyor.

Yatay eksende sürekli hareket eden Super Mario karakterinin belirli engelleri geçmesini sağlamak için ekrana dokunmanız ve altınları da toplayarak puan kazanmanız gerekiyor. Ancak oyunu oynarken sürekli internet bağlantınız olmalı. Nintendo, bunun sebebini korsan dağıtımı önlemek olarak açıkladı.

Şimdilik Android versiyonu bulunmayan ama “gelecekte bir gün” Android’de de yayınlanması beklenen oyunda üç temel mod bulunuyor:
“World Tour” modunda oyunu tek başınıza, altı farklı alemde oynuyor ve prensesi kurtarmaya çalışıyorsunuz.
“Toad Rally”de arkadaşlarınızla yarışıyor, zamanlarınızı karşılaştırıyorsunuz.
“Mushroom Kingdom”da ise kendi güzergahınızı oluşturuyor ve dilediğiniz gibi özelleştiriyorsunuz. Ancak bu modu kullanmak için ilk iki modda yeteri kadar altın toplamanız gerekiyor.
Ayrıca oyun, Nintendo’nun belli bir hikayesi olan video oyun karakterlerini mobil dünyada kullandığı ilk oyun olma özelliğini taşıyor.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?