parallax

Tinder Plus’ı 32 liradan piyasaya sunan Tinder, reklam göstermeye başlayacak!

Paylaş :

Tinder uygulaması içinde aylık üyelik hizmeti olarak sunulan Tinder Plus’ın aylık ücreti 31,99 lira olarak belirlenmiş. Peki Tinder Plus, bu parayı ödeyen kullanıcılarına ne tür kolaylıklar sağlıyor?

Tinder’ın geçtiğimiz Kasım ayında Paris, Londra, New York ve İstanbul gibi farklı şehirlerde geçen tanıtım videosuyla da dikkat çekilen Tinder Plus özelliklerinden ilki Pasaport. Özellik, kullanıcıların konumlarından bağımsız olarak diğer Tinder kullanıcılarıyla eşleşmelerini sağlıyor. Kullanıcılar haritada belirlediği bir noktada arama yapabiliyor.

Geri Al (Undo) adı verilen ikinci özellikse, Tinder’ın meşhur “hot or not” fonksiyonunu kullanırken geçtiğiniz bir profili geri getirmenizi sağlıyor. Tinder’ın ücretsiz versiyonunda bir profili geçtiğinizde bu onları Tinder aleminde “sonsuza kadar” kaybettiğiniz anlamına geliyor.

Freemium’a geçiş yapan Tinder’ın planları arasında reklam almak da var. Zira uygulama içinde Tinder Plus hakkında sıralanan özelliklerden biri de reklamsız arayüz. Tinder’da henüz reklam yok ancak Re/code‘un konuya yakın farklı kaynaklardan aldığı bilgiye göre Tinder, ilk reklam ürününü hazırlama aşamasında. Halihazırda Facebook ve Twitter ile reklam iş birlikleri için görüşen Tinder, platformunda konum bazlı olarak restoran vs. mekanların reklamlarını yayınlayabilir. Reklamların Tinder’ın “hot or not” oyunu içinde sunulması da yine olasılıklar arasında.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Sizi Arayalım
Form Doldur Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?