parallax

Twitter’da 2016 Yılının En Çok Konuşulanları Belli Oldu

Twitter'da 2016 Yılının En Çok Konuşulanları Belli Oldu

En önemli ve en popüler sosyal ağlardan biri olan Twitter her yıl olduğu gibi en çok konuşulanlarını belirlemiş durumda.

Twitter en çok konuşulanları

2016 yılı her yönüyle çok hareketli geçti ve yaşadığımız her olaylar Twitter’ın ana gündemini oluşturmuş durumda. 2016 yılı içerisinde
en çok konuşulanlara baktığımızda futbol alanı ilk sırayı alıyor. Ülkemizde en çok Tweet atılan konu ise 13 Ağustos tarihinde oynanan Galatasaray-Beşiktaş Süper Kupa maçı oldu.

TV programlarıda Twitter ciddi sayıda Tweet alan konulardan biri. 2016 yılında en çok konuşulan program ve dizilere baktığımızda Poyraz Karayel dizisi birinci sırayı almış durumda. Ardından Survivor ve Beyaz Show, Poyraz Karayel dizisini takip etti.

2016 yılı içerisinde de sanatçılar unutulmadı. Neşet Ertaş vefatının üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen Twitter’da en çok konuşulan sanatçı oldu. Neşet Ertaş’ın ardından Barış Manço, Aşık Veysel, Kazım Koyuncu ve Müslüm Gürses en çok konuşulan sanatçılar olarak kayıtlara geçti.

Dünyada ise en çok konuşulanlara baktığımızda Rio Olimpiyatları ilk sırada yer aldı. Rio Olimpiyatlarını Pokemon Go, ABD ve Avrupa’daki politik gelişmeler izledi.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?