parallax

Üretkenliği Artıran Profesyonel Yönetim: Ora

Üretkenliği Artıran Profesyonel Yönetim: Ora

İşyerlerinde hassas bir konu olan üretkenlik üzerine yapılan çalışmalar ve ortaya konan ürünler her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Bunların arasında özellikle fazla çalışan sayısına sahip büyük ekiplerin üretkenliği artırabilmek için kullandığı araçlar oldukça revaçta.

Büyük girişimlerin pazarı olan “Üretkenlik” anlamında, çıtayı üst seviyelere taşıyan yeni bir proje yönetim aracı olan Ora, kullanıcılara fark yaratacak donanımlar sunuyor. Alanında rakibi olan Jira ile geniş kitlelerin kullanımında olan bu yeni yönetim sistemi, sunduğu fonksiyonlarla oldukça ses getireceğe benziyor.

 

5 Adımda Sprint

Takımların hepsinin ayrı ihtiyaçları olduğunu göz önüne alırsak, araçların bazen her ihtiyaca yanıt veremiyor olması da kaçınılmaz bir sonuç olarak karşımıza çıkacaktır. Bu sebeple takımların kullanacakları aracı iyi seçmeleri ve hem ara yüz hem de esneklik açısından ihtiyaca cevap verecek en uygun aracı bulmaları büyük önem taşıyor. Ora bu anlamda yeni eklediği Sprint özelliği sayesinde fark yaratmayı başarıyor. 5 adımda Sprint sürecini planlamanızı ve ekibinizle beraber koşmaya başlamanızı sağlayan Ora, bu açıdan birçok proje yönetim aracından daha önde. Zamanlama konusunda ise Fibonacci dizilimini kullanan Ora, tahmini süreler çıkararak çalışanlar için en uygun görev dağılımını oluşturmaya da imkan sağlıyor. Ora sayesinde işin planlaması tamamlandıktan sonra, zaman akışı ile ne kadar sürede kaç görev tamamlandığını takip edip, bir sonraki Sprint’e geçiş yapabiliyorsunuz.

 

Esnek Strateji

Sunduğu özelliklerin Sprint ile sınırlı kalmadığı Ora, takımların doğru bir planlama ile çalışması için, Agile yaklaşımını oldukça iyi yansıtan bir kullanıma sahip. Hem “Liste” hem de “Kanban” seçenekleri ile görev yönetimi imkanı sağlayan Ora, çalışanı tek bir şemaya zorlamadığı için daha esnek bir araç olarak alanında fark yaratıyor. Ora, küçük takımlar için 3 kişiye kadar ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Aracı geniş bir takım olarak test etmek isterseniz, kullanıcı sınırı bulunmayan paket için ilk ay ücret alınmıyor.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?