web site tasarımı,web tasarım şirketleri, profesyonel web tasarımı, özgün web tasarım, web tasarım fiyatları, web tasarım referans, web site tasarım fiyatı, kurumsal web tasarımı hizmeti, web site tasarım fiyatları, landing page ücreti, web tasarım, web tasarım firması, web tasarım fiyatı, landing page tasarım fiyatı, web tasarımı, landing page tasarım fiyatları, landing page tasarımı, web tasarım referansları, kurumsal web tasarımı, web tasarımı hizmeti, landing page fiyatları, web site tasarım ücreti, profesyonel web tasarımları, özgün web tasarımları, web tasarım ücretleri, web tasarım ücreti, web tasarım firmaları, web site tasarımı ücretleri

CRM MEDYA
  • slidebg1

    ZİRVEYE UÇUŞA HAZIR OLUN!

    Rekabet ortamında zirvede kalmak için işlevsel ve profesyonel bir web sitesiyle markanızın mesajını en kaliteli şekilde potansiyel müşteriye iletmeli ve etkileşim halinde kalmalısınız.
Kurumsal Web Siteleri
E-Ticaret Web Siteleri
Web Portalları
Mikro Siteler
Özel Web Projeleri
Landing Page

WEB TASARIM

Kurumsal kimliğinizi yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış web siteleri tasarlıyoruz.

ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME

Sektörünüze dair yaptığımız kapsamlı analizler ve araştırmalar neticesinde hızlı ve düzgün şekilde nasıl bir web sitesi ile ilerlemeniz gerektiğiyle ilgili önerilerde bulunuyoruz.

KUSURSUZ UYUMLULUK

Yaptığımız web siteleri tüm mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung vb.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, vb.) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

SEO - ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Tüm arama motorlarına ve seo alt yapısına uyumlu tasarımlar ile daima zirveyi hedeflemekteyiz.

GÜVENLİ VE SORUNSUZ

Yazılım uzmanlarımız tarafından yapılan özel güvenlik çözümleri ile size güvenli ve sorunsuz hizmet sağlıyoruz.

PROFESYONEL DESTEK

7/24 profesyonel ve hızlı destek alabileceğiniz güleryüzlü bir ekip sizi bekliyor.

65 kişilik profesyonel kadromuz ile dijital alanda elde ettiğimiz başarıdan dolayı Google tarafından, 6 kez ödüllendirilerek deneyimimizi başarıyla tescilledik. CRM Medya olarak, bir firmanın internet üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri en profesyonel ve hızlı şekilde almasını sağlıyoruz.

Google Adwords, Twitter Reklamları, Facebook Reklamları, Youtube Reklamları, Mobil Uygulama Reklamları, Web Tasarım ve Yazılım, Sosyal Medya Takip ve Analiz, İçerik Geliştirme ve Yönetim Sistemleri, Web Tabanlı Uygulamalar, Online Reklam Yönetimi ve Danışmanlığı, SEO, Kurumsal Kimlik çalışmaları, e-posta ile pazarlama iletişimi ve e-ticaret Danışmanlık Hizmetleri konusunda sonuç odaklı çözümler sunuyoruz.

114

Mutlu Müşteri

65

Profesyonel Ekip

184

Proje

12

Ödül

"İYİ WEB SİTESİ KAZANDIRIR"

Kurumsal web sitesi hiçbir zaman var olması için yapılmaz. Tüm kurumsal web sitelerinin temel bir amacı vardır. Bu amaç doğrultusunda belirleyici olan bazı kriterler görünüm, işlevsellik, içerik ve arama motoru optimizasyonudur. Hepsi tek bir amaca hizmet eder. Bu amaç tabi ki kurumların müşterileri ile en iyi iletişimi sağlayabilmeleridir. Kuruma ve hizmet veya ürünlere uygun bir görünüm, müşteri beklentilerini karşılayan içerikler, kullanımı kolaylaştıran işlevsellik ve kolaylıkla ulaşılmayı sağlayan arama motoru ve sosyal medya optimizasyonu her iyi web sitesi için gereklidir. Bu bağlamda hazırlanmış, öne çıkan ve kazandıran web siteleri için teklif isteyin.

NELER YAPTIK

Başarıyla tamamladığımız projelerden birkaçı

Birevim

Emlak Sergisi

Sinpaş

ViaSea

Viaport Marina Outlet

Toskana Orizzonte

Özyurtlar

Projede Fırsat

Future Park

Işık Plastik

Nlogo İstanbul

Nuvo Droagos

Union İstanbul

Viaport Venezia

Ofton Koşuyolu

Mint İstanbul

QPR Hotels

Arıkan Yapı

İva Yapı

Ncadde Ottoman

Aramis Yapı

Areas

Monopoli Sigorta

Kullar İnşaat

Mod İstanbul

Gümüş İnşaat

Kameroğlu İnşaat

Kameroğlu Group

Platform Tesis

Crm Turizm

REFERANSLAR

Bizi tercih eden mutlu müşterilerilerimiz...

MÜŞTERİLERİMİZ ANLATIYOR

Müşterilerimiz bizi neden tercih ettikleri anlatıyor!

Fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için
formu doldurabilirsiniz

Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?


Yolunuz düşerse bir kahve içmeye bekleriz

Barış Mahallesi Belediye Caddesi Ginza Lavinya Park Sitesi A Blok Kat:6 No: 50 – 51 – 52
Beylikdüzü/İstanbul

0 (212) 872 84 98