CRM MEDYA
  • slidebg1

    ZİRVEYE UÇUŞA HAZIR OLUN!

    Rekabet ortamında zirveyi korumak ve etkili, işlevsel ve profesyonel bir web sitesiyle markanızın mesajını iletmek oldukça önemlidir ve bu noktada web sitesi tasarımınızın diğer sitelerden ayrılması, görsel özgünlük ve kaliteli bir görünüme sahip olması çok önem taşımaktadır.

    Neler YaparızReferanslarımız
x

Fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz

  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
Kurumsal Web Siteleri
E-Ticaret Web Siteleri
Web Portalları
Mikro Siteler
Özel Web Projeleri
Landing Page

WEB TASARIM

En yeni çıkmış teknolojileri kullanarak, kurumsal kimliğinizi profesyonel bir biçimde yansıtan ve oldukça kaliteli bir şekilde web siteleri tasarlıyoruz.

ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME

Sektörünüze dair gerekli analizler yapılıp, daha sonrasında bu analizler kapsamlı bir şekilde incelenip nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ve web sitenizin en iyi yerlere gelmesi için fikirler veriyoruz.

KUSURSUZ UYUMLULUK

Tasarladığımız web siteleri tüm mobil ürünlere (iPhone, iPad, Samsung vb.) uygun olmakla birlikte tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, vb.) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

SEO - ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Web sitesi tasarımında diğer önemli olan noktalardan biri ise sitenizin tüm arama motorlarına ve seo alt yapısına uygun tasarıma sahip olmasıdır ve biz bu yöntem ile her zaman zirveyi hedeflemekteyiz.

GÜVENLİ VE SORUNSUZ

İşinde uzman yazılımcılarımız tarafından tasarlanan özel güvenlik fikirleri ile sizlere güvenli ve sorun içermeyen bir hizmet sağlıyoruz.

PROFESYONEL DESTEK

İşinde profesyonel olmak ve sizleri en iyi şekilde karşılamak bizim misyonumuzdur. 7 gün 24 saat sınırsız hizmet alabileceğiniz hızlı ve güler yüzlü bir ekip sizleri bekliyor.

80 ve üstü profesyonel kadromuz ile dijital alanda elde ettiğimiz başarıdan dolayı Google tarafından, 12 kez ödüllendirilerek deneyimimizi başarıyla tescilledik. CRM Medya ekibi olarak bir şirketin veya firmanın internet alemi üzerinde ihtiyacı olabileceği tüm hizmetleri en üstün kalite ile sizlere sunmaktayız.

Birbirinden iyi ve kaliteli hizmetler içeren firmamızda içeren hizmetler arasında şunlar yer almaktadır: Google Adwords, Twitter Reklamları, Facebook Reklamları, Youtube Reklamları, Mobil Uygulama Reklamları, Web Tasarım ve Yazılım, Sosyal Medya Takip ve Analiz, İçerik Geliştirme ve Yönetim Sistemleri, Web Tabanlı Uygulamalar, Online Reklam Yönetimi ve Danışmanlığı, SEO, Kurumsal Kimlik çalışmaları, e-posta ile pazarlama iletişimi ve e-ticaret Danışmanlık Hizmetleri konusunda sonuç odaklı çözümler sunuyoruz.

120

Mutlu Müşteri

80

Profesyonel Ekip

184

Proje

12

Ödül

"İYİ WEB SİTESİ KAZANDIRIR"

İyi web sitesi her zaman kazandırır. Bildiğimiz gibi kurumsal web sitesi, hiçbir zaman var olması için yapılmaz. Ve tüm kurumsal web sitelerinin temel bir amacı bulunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda belirleyici olan bazı kriterler görünüm, işlevsellik, içerik ve arama motoru optimizasyonudur. Bu amaç doğrultusunda olan tüm kriterlerin aslında tek bir amacı vardır. Bu amaç ise tabi ki kurumların müşterileri ile en iyi iletişimi sağlayabilmeleridir. Kuruma ve hizmet veya ürünlere uygun bir görünüm, müşteri beklentilerini karşılayan içerikler, kullanımı kolaylaştıran işlevsellik ve kolaylıkla ulaşılmayı sağlayan arama motoru ve sosyal medya optimizasyonu her iyi web sitesi için gereklidir. Hal böyle olunca web sitesi tasarımı ve özellikle de kurumsal web sitesi tasarımı oldukça önem arz ediyor. Bu bağlamda hazırlanmış, öne çıkan ve kazandıran web siteleri için teklif isteyin.

NELER YAPTIK

Başarıyla tamamladığımız projelerden birkaçı

Emlak Sergisi

Sinpaş

Areas

Viaport Asia Outlet Shopping

Toskana Orizzonte

Alpha Innovative Coaching Solutions

Asis

Crm Turizm

Beytturk

İtibar İnşaat

Resim Modern

İsfanbul

Birevim

Tatmetal

Monopoli Sigorta

Viaport Marina Outlet

Özyurtlar

Projede Fırsat

Future Park

Işık Plastik

Nlogo İstanbul

Union İstanbul

Mint İstanbul

QPR Hotels

Arıkan Yapı

İva Yapı

Ncadde Ottoman

Aramis Yapı

Kullar İnşaat

Mod İstanbul

Gümüş İnşaat

Kameroğlu İnşaat

Kameroğlu Group

Platform Tesis

İsfanbul Holiday Home

Venezia Çarşı Pazar

Aktim Ticaret Merkezi

C-majör

Proje Ekspert

Daha fazlası için tıklayın

REFERANSLAR

Bizi tercih eden mutlu müşterilerilerimiz...

Yolunuz düşerse bir kahve içmeye bekleriz

İstanbul Merkez Ofis: Barış Mahallesi Belediye Caddesi Ginza Lavinya Park Sitesi A Blok Kat:2 No: 6 Beylikdüzü/İstanbul

0 (212) 872 84 98

İzmir Ofis: Adalet Mah. Manas Bulvarı Folkart Business B Kule No:47 K:25 D:2509 Bayraklı/İzmir

0 (232) 424 07 34

Antalya Ofis: Güzeloba Mah. Çağlayangil Cad. No:19/B Muratpaşa/Antalya

0 (242) 348 00 60