parallax

WhatsApp’a Ardışık Sesli Mesajlar Özelliği Geliyor!

WhatsApp’a Ardışık Sesli Mesajlar Özelliği Geliyor!

Parmaklarımızla konuşmayı hayatımızın bir parçası haline getiren WhatsApp, yakında Android kullanıcılarının yüzünü güldürecek bir yenilik yapacak. Uygulama, art arda gelen sesli mesajları tek tek dinlemek istemeyen kullanıcılar için ardışık sesli mesaj özelliğine sahip olacak.

Kendini sürekli geliştiren popüler uygulamalardan olan WhatsApp, yeni özelliklerle yaşamımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. WhatsApp, son güncellemesi ile art arda gelen tüm sesli mesajları tek seferde dinlemeye olanak sağlayacak. Yani size gelen sesli mesajların ilkini açtığınızda WhatsApp, diğer tüm ardışık sesli mesajları otomatik olarak art arda oynatacak. Böylece her mesajda oynat tuşuna tekrar basmanıza gerek kalmayacak.

Şimdi de Android’e Getiriyor

Birden fazla sesli mesaj algıladığında aktif olacak olan özellikle birlikte WhatsApp, tüm sesli mesajlar bittiğinde bunu size bildirmek için kısa bir ses çalacak. Sesli mesajlar bittiğinde iki farklı ton olacak.  İlk ses, mesajın tam olarak çalındığı ancak çalınmaya hazır bir mesaj daha olduğu anlamına geliyor. Açılacak başka sesli mesaj olmadığında ise farklı bir ton çalınıyor. Bu sayede kullanıcılar hiçbir sesli mesajı dinlemeden geçmemiş olacak. iOS kullanıcıları WhatsApp’ın ardışık sesli mesaj açma özelliğini 2.18.100 sürümü ile zaten kullanıyorlardı. Söz konusu özellik iOS sonrası bir sonraki beta güncellemesiyle birlikte Android’e de gelecek.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Sizi Arayalım
Form Doldur Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?