parallax

Yapay Zeka Teknolojileri, Hannover Messe’de Buluşuyor!

Sanayide dijital teknolojinin en büyük vitrini olan Hannover Messe“Endüstri 4.0” kavramının ilk kez kullanıldığı etkinlik olarak dikkat çekiyor. 1-5 Nisan tarihleri arasında Almanya’da gerçekleşecek olan fuarda, yapay zekâ çağında insan ve makine arasında dijital ağ kurulması, üretim ve enerji sektörlerinin dijital dönüşümü gibi konular ele alınacak.

Her Yıl Yeni Bir Tema

2018 Nisan’da Türkiye’den 200’e yakın firmanın katılımıyla gerçekleşen Hannover Messe Fuarı, otomasyon teknolojisi, IT çözümleri ve yazılımların yanı sıra network platformları ve birbirinden görkemli etkinliklerle adından söz ettirmişti. Her yıl gerçekleştirilen ve endüstriyel teknolojide bir sonraki adımın merakla beklendiği Hannover Messe Fuarı’nın 2019 ana teması “Entegre Endüstri- Endüstriyel Zekâ” olarak belirlendi.

Geleceğin Çözümleri Bu Fuarda

2019’daki Hannover Messe Fuarı’nda, yapay zeka ve makine eğitiminin; enerji verimliliği ve kullanımı ile otonom üretim süreçleri dâhil olmak üzere, üretim ve enerji sektörlerindeki önemine vurgu yapılacak. Bunun yanında yapay zekâ ve endüstri sektörlerinin düşünce liderleri fuarda bir araya gelerek ara yüz, protokol ve güvenlik açısından yaşanan sorunlar hakkında çözümler geliştirecek. Programında 90’dan fazla konferans ve forumun yer aldığı Hannover Messe Fuarı, 1 – 5 Nisan 2019 tarihleri arasında Hannover Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?