parallax

Yeni LG Watch Urbane Görücüye Çıkıyor!

​LG Watch Urbane, LG’nin Ekim 2014’te tanıttığı, ilk tam dairesel tasarımlı Plastic OLED ekrana sahip akıllı saat olan LG Watch R’nin adımlarını takip ediyor. LG Watch R, günlük hayatı ve aktif kullanıcıları düşünerek tasarlanmışken LG Watch Urbane ise daha ince profiliyle sahip olduğu resmi görüntüsü sayesinde hem kadınlar hem de erkekler için ideal bir seçim sunuyor.

Daha akıcı çizgiler, çok daha ince bir çerçeve

LG Watch Urbane, aynen LG Watch R gibi 1.3 inçlik tam yuvarlak P-OLED ekranıyla, tasarımsal olarak daha akıcı çizgilere ve çok daha ince bir çerçeveye sahip. Kaliteli bir saatin tüm özelliklerini barındıran LG Watch Urbane, kullanıcıların kolunda aynı zamanda mükemmel bir moda aksesuarı haline geliyor. Paslanmaz çelik gövdesi, cilalanmış gümüş ve altın eklemeleriyle iki farklı şekilde kullanıcısıyla buluşuyor.

Günlük hayatınızın bir parçası

LG Watch R gibi LG’nin en son çıkan Android Wear cihazı sahip olduğu fotopletismografi (PPG) alıcısı ile kullanıcısının spor sırasında kalp hızını ve ortalama nabzını ölçebiliyor. Her zaman çalışan ortam moduyla saat ekranının ışığını ayarlayarak pil ömrünü de uzatıyor.

Teknik Özellikler:

İşlemci: 1.2GHz Qualcomm Snapdragon™ 400
İşletim Sistemi: Android Wear™
Ekran: 1.3-inç P-OLED Ekran (320 x 320, 245ppi)
Boyut: 45.5 x 52.2 x 10.9mm
Hafıza: 4GB eMMC / 512MB LPDDR2
Pil: 410mAh
Alıcılar: 9-Axis (Gyro / Hız Ölçer / Pusula) / Barometre / PPG (Kalp Hızı Algılayıcısı)
Renkler: Altın / Gümüş
Diğer: Toz ve suya dayanıklı (IP67)

before
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form
Whatsapp
Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?