Feb
5

Hakkımızda

02/05/2023 6:06 AM

CRM MEDYA

 CRM Medya Reklam Ajansı, dijital dünyanın baş döndüren hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla 2012 yılında kurulmuştur. Müşterilerine 360 derece reklam hizmeti sunan CRM Medya, her biri kendi kategorisinde uzman, dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı 80 kişilik profesyonel bir ekibe sahiptir.

 120’den fazla markanın 250’den fazla projesini aynı anda yöneten CRM Medya, bugüne kadar 100 milyardan fazla reklam erişimi sağlamıştır. Aynı zamanda ‘Google Partners’ olan CRM Medya, dijital alanda elde ettiği başarısından dolayı Google tarafından, 12’den fazla ödüle layık görülmüştür.

 CRM Medya ekibi, bir firmanın internet üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri hızlı ve rasyonel şekilde hayata geçirmek için çalışmaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf ve ölçümlenebilir çalışma prensibi ve performans odaklı çalışmalarıyla CRM Medya Reklam Ajansı, ‘müşterilerinin karşısında değil, daima yanındadır’ mottosunu tüm şeffaflığıyla iş süreçlerine entegre etmiştir.

 CRM Medya Dijital Reklam Ajansı; müşterilerinin karşısında değil, daima YANINDADIR!