FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Prodüksiyon Hizmetleri

Prodüksiyon Hizmetleri

Prodüksiyon hizmetleri, en yüksek kalitede içerik oluşturmak ve sunmak için çok önemlidir. İçerik oluşturucuların projelerini zamanında ve bütçe dahilinde teslim etmelerini sağlayarak üretim sürecini kolaylaştırmaya yardımcı olabilirler. Prodüksiyon hizmetleri sağlayan şirketler, prodüksiyon öncesi planlamadan post prodüksiyona kadar bir prodüksiyonun tüm aşamalarına yardımcı olmak için uzmanlıklarını kullanır.

Yapım hizmetleri sunan şirketler, reklam filmi, tanıtım filmi, drone çekimi, sosyal medya çekimleri ve fotoğraf çekimine kadar, içeriğinizle hedef kitlenize ulaşmanın en iyi yolları konusunda size tavsiyelerde bulunabilecektir. Bu alandaki uzmanlar, projenizin diğerlerinden farklı olmasını sağlayacak en iyisini üretmek için mevcut en son teknoloji hakkında kapsamlı bilgiye sahiptir.

Bir ajansla çalışmadan önce prodüksiyon hizmetinizde amaçlarınızı ve hedeflerinizi net bir şekilde anlamanız önemlidir. Bu, ihtiyaçlarınıza uygun bir ajans bulabilmenize ve ajansın yaratıcı etkisini en üst düzeye çıkarabilmenize yardımcı olacaktır.

Prodüksiyon Hizmetlerini 3 alt başlık altında toplayabiliriz. Bunlar pre prodüksiyon, prodüksiyon ve post prodüksyondur.

1. Pre prodüksiyon: Herhangi bir medya projesinin önemli bir parçasıdır. Ana çekim veya kayıt başlamadan önce gerçekleşen planlama ve hazırlık sürecidir. Pre prodüksiyon süreci, izin ve izinlerin alınmasını, yerlerin keşfedilmesini, ekip üyelerinin belirlenmesini, çekim tarih ve saatlerinin planlanmasını içerir. Ayrıca, yapımın çekimler veya kayıtlar boyunca yolunda gitmesini sağlayacak bütçelerin ve programların geliştirilmesini de içerir. Yapım ekibi ayrıca, çekim sırasında istenen kareleri yakalamak veya müzik kaydederken istenen ses kalitesini elde etmek için hangi ekipmanın gerekli olacağını da belirlemelidir.

2. Prodüksiyon: Pre prodüksiyonda planlanan her şeyin uygulanmasıdır. Yani istenilen projenin çekimlerinin yapılmasıdır.

3. Post prodüksiyon: Ham görüntüleri alma ve onu parlak, nihai bir ürüne dönüştürme sürecidir. Detaylara özenli bir dikkat ve yaratıcılık için bir göz gerektirdiğinden, herhangi bir film projesini başarılı veya başarısız kılabilecek önemli bir adımdır. Post prodüksiyon, istenmeyen materyali düzenleme, ses efektleri ve müzik ekleme, seslendirmeleri kaydetme, görsel iyileştirme için renk derecelendirme ve başlık veya grafik ekleme gibi faaliyetleri içerebilir. Post prodüksiyon süreci, tüm temel fotoğrafçılık tamamlandığında başlar. Gerekli tüm çekimler sette çekildikten sonra, genel projeden nelerin çıkarılması gerektiğini belirlemek için titiz bir incelemeden geçer. Oradan kurgucular, anlatılan hikayede istenen etkiyi yaratmaya yardımcı olmak için yapılması gereken değişiklikleri de göz önünde bulundurarak kalan çekimleri kronolojik sırayla bir araya getirmeye başlar.

Reklam Filmi

Reklam filmi, tüketicilere ulaşmanın etkili ve popüler bir yoludur. Ürün ve hizmetleri sergilemek için benzersiz bir yol sunduğundan, her büyüklükteki şirket tarafından onlarca yıldır kullanılan bir ortamdır. Dijital medyanın yükselişiyle birlikte, reklam filmleri daha da ilgi gördü ve işletmelere markaları etrafında ilgi çekici hikayeler yaratmaları için bir dizi seçenek sağladı. Uzman ekibimizle en kaliteli reklam filmi çekimleri hizmeti sunmaktayız.

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi, bir şirket veya proje hakkında haberin yayılmasına yardımcı olabileceği için hem işletmeler hem de medya şirketleri için önemli bir araçtır. Şirketin ne yaptığını, kim olduklarını ve insanların neden dahil olması gerektiğini özetleyen kısa bir video yapmayı içerir. Tanıtım filmleri YouTube, sosyal medya gibi birden fazla platformda kullanılabilir ve hatta etkinliklerde gösterilebilir. Uzman ekibimizle en kaliteli tanıtım filmi çekimleri hizmeti sunmaktayız.

Drone Çekimi

Tüm teknik yetkinliğe sahip uzman ekibimiz ile istenilen projelerde en kaliteli drone çekimi hizmeti sunmaktayız.

Sosyal Medya Çekimleri

Sosyal medya, giderek daha fazla insanın Twitter, Instagram ve Facebook gibi platformlara yönelmesiyle günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Bizde ajans olarak uzman ekibimiz ile en kaliteli sosyal medya çekimleri hizmeti sunmaktayız.

Fotoğraf Çekimi

Ajans olarak fotoğraf çekiminde, iç mekan stüdyo çekimlerinden dış mekan çekimlerine kadar birçok kişiselleştirme seçeneğiyle çeşitli hizmetler sunar. Resimler için arka planınızı ve dekorunuzu seçebilir ve ayrıca bireysel mi yoksa grup çekimleri mi istediğinize karar verebilirsiniz. Fotoğraf çekiminde ekibimiz, mümkün olan en iyi renk ve keskinliğe sahip yüksek kaliteli görüntüler sağlayan aydınlatma tekniklerini de bilirler. Uzman ekibimizle en kaliteli fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktayız.

Admuch RM Medya