FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Mobil Uygulama Reklamları

Mobil dünya, günden güne sayısı artan uygulamalarla popülaritesini yukarı taşımaya devam ediyor. Hızla gelişen mobil dünyada yayınlayacağınız reklamlarla dilerseniz uygulamanızın indirilme sayısının artışını ya da tanıtımını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Google verileri mobil dünyada kullanım oranının %75’e yaklaştığını gösteriyor. CRM Medya, giderek büyüyen mobil dünyada varlığınızı güçlü bir şekilde sürdürmeniz için size her aşamada destek oluyor.

Tüm hizmetlerimiz gibi mobil uygulama reklamları konusunda da minimum maliyet, maksimum verimlilik prensibini benimsiyoruz. Her bir dijital mecra için ayrı yürüttüğümüz kampanyalarımızda hep daha yüksek performans hedefliyoruz.

Mobil Arama Ağı kampanyaları, hâli hazırda mobil cihazlarında sizinki gibi uygulamaları arayan kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olur. Bu kampanyalar, uygulamanızın ilgi gösterme olasılığı yüksek olan kişiler tarafından keşfedilmesini sağlamanın mükemmel bir yoludur.

Uygulama Tanıtım Reklamlarıyla İndirme Sayısını Artırma

Uygulama tanıtım reklamları (önceki adıyla “tıkla ve indir” reklamlar), indirme sayısını artırmanın en kolay ve en etkili yoludur. Bu reklam türünde, özelleştirmelerin çoğu sizin yerinize yapılır. Bu reklamları, Uygulama/Dijital İçerik Reklamı şablonunu kullanarak Arama Ağı’nda ve Görüntülü Reklam Ağı’nda yayınlayabilirsiniz.

Önemli: Arama Ağı’nda uygulama/dijital içerik reklamları, yalnızca kullanıcılara ücretli uygulama içeriğinin sunulduğu yerlerde gösterilebilir.

Sıkça Sorulan Uygulama Reklamları Soruları

CRM Medya ile Mobil uygulama reklam çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Uygulama reklamları sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

  • Mobil uygulama reklamları nerede gösterilir?

    Mobil uygulama reklamlarının gösterildiği alanları Google play girişleri, Google arama ağı, görüntülü reklam ağı, play store arama sonuçları, iOS ve Android cihazlardaki YouTube videoları ile Google görüntülü reklam ağı yayıncı siteleri olarak sıralamak mümkündür.

  • Uygulama tanıtım reklamları nasıl çalışır?

    Uygulama tanıtım reklamları , kullanıcıları doğrudan Google Play Store’a veya Apple App Store’a yönlendirerek uygulamanızın indirilmesini kolaylaştırır.

İlgili Yazılar

Admuch RM Medya