FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Google Remarketing Nedir?

Google Remarketing Nedir?
Paylaş :

Remarketing, Google reklamları arasında en çok tercih edilen reklam modelleri arasında yer alıyor. Türkçe karşılığı “Yeniden Pazarlama” olan reklam modelidir. Remarketing reklam modelini, başta online pazarlama sektörü olmak üzere bir çok farklı alandan işletme tarafından yoğun olarak tercih edilen bir reklam alternatifidir.

Nasıl Kullanabiliriz?

Google Remarketing reklam modelini kullanmak oldukça kolay. Google Ads panelinden elde edeceğiniz kodu, web sitenizin tüm sayfalarına ekleyerek, Remarketing reklamlarını kullanabilirsiniz.

Kimler Kullanmalı?

Online reklamları, gerek performans gerek branding amaçlı kullanan tüm işletmeler için Remarketing, uygun bir reklam modelidir. Gerekli optimizasyonlarda sağlandığında, orta vadede en kritik reklam alternatiflerinden biri olmaya güçlü bir aday olacaktır.

Başlıca Yararları Nelerdir?

Google Remarketing Reklam modeli, işletmelere getirdiği dönüşüm adetleri ile performans sağlarken, aynı zamanda ücretsiz olan gösterim avantajı sayesinde ise, Branding olarak da katkı sağlar.

Sonuç olarak Remarketing: Olmasa Olmaz!

Remarketing reklam alternatifi, her işletme için olmazsa olmaz diyebileceğimiz bir reklam modelidir. CRM Medya’da, yüzlerce projede aktif olarak kullanılan bu reklam modeli ve daha fazla reklam alternatifleri mevcut. CRM Medya, firmanızın kısa, orta ve uzun vade için belirlediği hedefleri gerçekleştirmek için online pazarlamada partneriniz olmaya hazır; ya siz?

Burak TEMİZLER

Google Ads Ekip Lideri

CRM Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar