FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Kurumsal Mail Hizmeti

Bir işletme sahibiyseniz e-posta en önemli iletişim araçlarından biridir. Müşterilerden satıcılara, bankalardan çalışanlarınıza güvenli iletişim önemlidir. Kurumsal mail hizmeti ihtiyaçlarınız için en iyi e-posta servis sağlayıcısını seçtiğinizden emin olmalısınız.

İş e-postanız çok önemli olduğundan, ihtiyaçlarınız için en iyi e-posta sağlayıcısına karar vermek biraz zor olabilir. Elbette her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları vardır. Ancak iyi bir iş e-postasının sunması gereken bazı temel özellikler vardır. Ki bu konu kurumsal mail yönetiminde sadece bir başlıktır. Bu konuda sizlere önerimiz uzmanlık gerektiren konuyu kurumsal mail hizmeti sağlayan bir firma ile çözmenizdir. Aşağıda sebeplerine detaylı olarak yer verdik;

Kurumsal Mail Nedir?

Kurumsal e-postalanın tanımını yapacak olursak, genellikle bir şirketin veya işletmenin işletme adını veya markasını içeren e-posta adresleridir. Bu, şirketin ihtiyaç duyduğu farklı e-posta adreslerini oluşturmak için gerekli internet etki alanını daha önce satın alması sayesinde kazanır.

Bu kurumsal posta olarak adlandırılır çünkü bu şekilde; bir şirketin adı, @firmaadı, markası veya işletme adıyla eşleşen kendi etki alanına sahip olur. Genellikle farklı şirketler tarafından sunulan e-posta hesapları, kişisel e-postalar adreslerinden farklıdır. İnternetteki posta sunucuları (Mail, Outlook ve diğerleri).

Çoğu durumda, kurumsal e-postalar, bir şirketin tüm çalışanlarına ve ayrıca belirli alanlara, yalnızca iş amacıyla doğrudan iletişimi sağlamak için, kişinin veya alanın adını postanın başına yerleştirerek atanır; [email protected], [email protected], [email protected] vs. gibi.

Kurumsal e-posta, işverenler için açık bir kitap olarak görülmelidir. Yazdığınız mesajlardan gönderdiğiniz eklere kadar her şey incelemeye tabidir ve kesinlikle saklanmalıdır. İstediğiniz şekilde kullanılabilen kişisel bir e-posta hesabının aksine, kurumsal e-posta hesapları daha ciddiyetle korunmalıdır.

Kurumsal e-posta neden önemlidir?

Bugüne kadar, Mail veya Outlook gibi ücretsiz e-posta adreslerini kullanan şirketler ve profesyoneller var. Bu şirket sahiplerinin, firma itibarı ve güvenliği açısından müşterileri, danışanları, paydaşları arasında çok olumlu bir intiba bırakmadığı ortadadır.

Herhangi bir müşterinin gözünde bu uygulamanın güvensizlikle eşanlamlı olduğu belirtmemiz gerekiyor. Aynı zamanda profesyonel olmayan bir şirketle, az kaynakla ve ya minimum yatırım olmadan uğraştığınızın olası bir göstergesi olduğu da düşünülebilir.

Şimdiye kadar kurumsal e-posta adresiniz yoksa sizi kurumsal e-postalarınızın seçimi, edinimi konusunda rehberlik etmekten mutluluk duyacak olan Crm Medya uzman ekibimizle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Kurumsal posta hizmetimizi benzersiz kılan nedir?

Şirketiniz için sınırsız kurumsal e-posta hizmeti; Crm Medya’da, her tür iş için kurumsal bir e-posta adresine sahip olmanın önemini biliyoruz, aynı zamanda tüm müşterilerimize hedef kitleleri için profesyonel ve doğru bir imaj yansıtmaya odaklanıyoruz.

Hizmetlerimiz Google tabanlıdır ve %100 güvenli şekilde tüm platformlara uyumludur. Google’ın ultra güvenilir sunucuları, e-postanızda % 99,9 çalışma süresi garanti eder. Sektör lideri güvenlik, spam koruması ve otomatik yedeklemeler, iş verilerinizin korunmasına yardımcı olur.

Profesyonel kurumsal e-postaları olan şirketlerin marka imajını geliştirdiği ve her türlü işi tamamlama şansını artırdığı kanıtlanmıştır. Şirketinizin etki alanında özel e-postayla iş yaptığınızı ve profesyonel göründüğünüzü gösterin. Ekibiniz için suzan@ sirketiniz gibi kişiselleştirilmiş e-posta adresleri oluşturun.

Kişiselleştirilmiş kurumsal e-posta hizmetimizle neler yapabilirsiniz? Şirketinizin ihtiyaç duyduğu sayıda e-posta adresi oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz mail/adet başına ücretlendirildiğinden, detaylı bilgi ve fiyat teklifi konusunda size yardımcı olacaktır.

Neden Kurumsal Mail Adresini Yönetecek Bir Şirkete İhtiyacın Var?

Spam Filtresi; İstenmeyen mesajlar büyük bir zaman kaybıdır. Değerli zamanınızı onları okuyarak geçirmek istemezsiniz. Bu nedenle, gelen kutusundaki istenmeyen postaları algılamak ve filtrelemek için bir sisteme ve bu sistemi kurup yönetecek bir şirkete ihtiyacınız vardır.
Entegrasyon – Bazı e-posta hizmetleri, takvimler ve üretkenlik paketleri gibi diğer iş araçlarıyla iyi çalışır. İşletmeniz büyük ölçüde bu tür araçlara dayanıyorsa, zaten kullandığınız diğer araçlarla bütünleşen bir e-posta paketi almalısınız. Ama bununla bitmiyor işte bu yüzden birlikte çalışacağınız kurumsal mail yönetimi uzmanına ihtiyacınız var. .
Güvenlik – E-posta saldırıları normal bir haber öğesi olduğundan, iş e-posta sağlayıcınızın hesaplarınızı güvende tutmak için güçlü önlemler sunmasını istersiniz. Mesajlarınızı güvende tutmanız ve e-posta hesabınızın yetkisiz kullanımını engellemeniz için sistemsel önlemler almalısınız. Bu konuda kurumsal mail yönetimi uzmanınız size destek verebilir. .

Kullanım Kolaylığı – İşletmeniz büyüdükçe, daha fazla personelinizin e-posta hesapları oluşturması ve kullanması gerekir. Kullanımı kolay bir e-posta hizmet sağlayıcısı seçerek personel eğitim süresini azaltın.
Arşiv Yetenekleri – En iyi iş e-posta sağlayıcıları, e-posta mesajlarınızı ve taslaklarınızı kaydetmeniz, saklamanız ve düzenlemeniz için bir yol sağlar.
Gelişmiş Özellikler – Küçük bir işletme yönetirken, gönderilen mesajları geri çağırma veya e-posta içindeki görevleri zamanlama gibi gelişmiş e-posta özellikleri önemli olabilir. Hangi gelişmiş özelliklerin en önemli olduğu, benzersiz iş ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Bu konuda mail yönetimi uzmanı danışmanlık edecektir.
İtibar – İş e-posta hizmeti sağlayıcınızın iyi bir itibara sahip olması gerekir. E-posta adresinizin, potansiyel müşterilerin gördüğü ilk bilgilerden biri olduğunu unutmayın. Peki, kurumsal bir mail adresi yapısı nasıl olmalıdır? Küçük detaylar bütünlükte itibarı etkiler, işin uzmanına başvurun.
Depolama – Bir e-posta servis sağlayıcısı seçerken, hesabınıza dâhil edilen depolama alanı miktarını aklınızda bulundurun. Alanın bitmesini istemezsin, değil mi? Burada yazarak bitiremeyeceğimiz birçok sebepten ötürü, mail yönetimi için uzman bir şirkete ihtiyacınız vardır.

İlgili Yazılar

Admuch RM Medya