FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Günümüzün En Popüler Reklamı Türü

Günümüzün En Popüler Reklamı Türü
Paylaş :

Günümüzde internet kullanıcılarının, reklamlarda farkındalık araması ve  genel reklamlara  istenilen ilgiyi göstermemeleri, reklam verenleri farklı reklam türleri geliştirmeye yöneltti.

Native reklam türü; diğer reklamlara kıyasla hem daha  kreatif  ve şık, hem de içerik olarak daha zengin oluşuyla şimdilerde oldukça popüler. Native reklam modeli, doğru kullanıldığında istenilen performansa kolayca ulaştırıyor. Öyle ki, bu yeni reklam modeli sayesinde, standartlaşmış reklam modellerinden çok daha fazla başarı sağlanıyor. Native Reklam modeli, hemen hemen tüm mecralar üzerinden kullanılabiliyor.

Native Reklam Modelini Nasıl Kullandık?

Ajans olarak Crm Medya’da, Native reklam uzun süredir kullandığımız reklam  modelleri arasında yer alıyor. Öyle ki, bu reklam modelini bir çok şekilde kullanmak üzere geliştirmek için çalışmalar yaptık.  Bunun sonucunda Türkiye’de ilk defa Native içeriği landing page sayfasına uyarladık; elde ettiğimiz performans ise gerçekten inanılmaz!

Aralarında Ortadoğu Grup, Alper İnşaat ve Arıkan Yapı gibi sektöründe lider olan bir çok markamız için bu yeni landing pagekurgusunu kullandık. Bunun sonucunda, dönüşüm oranlarımızda %10 ila %22 arasında önemli bir artış elde ettik. Böylece, dönüşüm maliyetleri de daha uygun seviyelere geldi.

Kısaca özetlemek gerekirse; reklam sektörüne yeni bir soluk getiren Native reklamları daha uzun bir süre gündemimizde olacak ve sık sık kullanılan bir reklam modeli olmaya devam edecek.

Sizlerde, Native reklamların avantajlarından faydalanmak isterseniz; dijital reklamların sınırsız olanaklar dünyası CRM Medya’ya Ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz veya talep ettiğiniz her hangi bir reklam hizmeti için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Burak TEMİZLER

Crm Medya Marka Yöneticisi

CRM Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar