FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Web Yazılım

İş süreçlerinin kontrolü ve hızlandırılması için bilgisayar ortamında yapılan kodlama çalışmaları genel olarak web yazılım olarak adlandırılır. Web server sunucularında bulunan yazılımların ve eklentilerin tümü web yazılım kapsamındadır. Web tasarım tek başına yetersizken, web yazılım birleştiğinde çok daha kullanışlı olmaktadır. Web sitesinin doğru bir şekilde çalışması açısından web yazılımların doğru yazılması büyük bir önem taşımaktadır. Örneğin Facebook, Twiter ve Yahoo gibi dünyanın en ünlü web yazılımlarına örnek olan siteler ASP.NET, PHP, JavaScript, Flash, Microsoft Silverlight gibi popüler yazılımlar kullanılarak oluşturulmuştur.

CRM Medya olarak kolaylıkla yönetebileceğiniz ve müşterilerinize özel sistemleri sunabileceğiniz web sitelerinizin yazılımlarını HTML5, CSS3, Php ve Asp.net ile kodlayarak yapıyoruz. Web yazılım hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için ayrıca firmalara özel panelli web yazılım uygulamaları sunuyor, ihtiyaca yönelik analizler yaparak, katkı sağlayacak yazılım modülleri geliştiriyoruz.

CRM Medya bünyesinde Microsoft ASP.NET, PHP, HTML5 ve CSS3 web yazılım uygulamaları ile firmanız için özel olarak geliştirdiğimiz yazılımlarımızı Google arama motoruna %100 uyumlu ve yüksek oranda hitleri taşıyabilecek kapasitede oluşturuyoruz. Kaliteli altyapısıyla fark yaratacak olan profesyonel web yazılımlarımızla ihtiyaç duyduğunuz donanımı size yüksek kalitede sunuyoruz.

CRM Medya ile Web Yazılım Çözümleri

İş yönetimi ve online yönetilebilirlik gerektiren tüm hizmet türlerini kapsayan web yazılımlarımız ile tüm işlerinizi tek kanaldan online olarak yönetebilirsiniz. Bunlara birkaç örneği şu şekilde sıralayabiliriz:

 • B2B Çözümleri
 • CMS Çözümleri
 • Web Tabanlı Muhasebe
 • ERP, CRM Çözümleri
 • Projenize Özel Web Yazılım Çözümleri
Analiz

Analiz

Web tasarımı hazırlanmış bir web sitesinin yönetilebilir olması için öncelikle modülleri tespit etmek adına site analizi yapılır. İhtiyaçlar ve talepler bir araya toplanarak algoritma oluşturulur. Müşterinin ilettiği bilgiler, talepler ve web tasarımın eksiksiz olarak toplanması, web sitesinin doğru bir şekilde çalışması için büyük önem taşıyor.

Yazılım

Yazılım

Oluşturulan algoritma doğrultusunda ASP.NET, PHP gibi yazılım dillerinden biri kullanılarak online yönetebileceğiniz panel altyapısı kodlanmaya başlanır. Web sitesinde yönetilebilir alanların modülleri yöneten kişi için kolay kullanılabilirlik unsurları göz önünde bulundurularak hazırlanır.

Entegrasyon

Entegrasyon

HTML + CSS olarak kodlanan web sitesini yönetilebilir hale getirmek için yazılımı hazırlanan panel, web tasarıma entegre edilir. Entegrasyon sırasında oluşan tasarımsal kaymalar giderilir. İçerik eklemeleri yapılır ve sonrasında anlaşmaya bağlı olarak site yönetimi konusunda destek sağlanır.

Teslim

Teslim

Yönetim paneli hazırlanıp web tasarıma entegre edildikten sonra demo linkte yayına alınarak içeriklerin tümü siteye eklenir. Demo link üzerinden müşteri tüm kontrolleri sağlar ve onay vermesi durumunda veritabanı, yayına alınacak alan adının sunucusuna taşınarak dosya aktarımı yapılır ve yayına alınır.

Sıkça Sorulan Web Yazılım Soruları

CRM Medya ile web yazılım çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Yazılım sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

 • Web yazılım nedir?

  Web yazılım, HTML olarak kodlanan web sitelerine özellikler katmak için kullanılan yazılımlardır. Bu yazılımlar sayesinde web siteleri bir kişinin kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan bir panel üzerinden düzenleme yapabilmesine olanak sağlar.

 • Web yazılım ile web tasarım arasındaki fark nedir?

  Web yazılımı web tasarımdan ayırt edici en belirgin özelliği dinamik bir alt yapıya sahip olmasıdır. Web tasarım kullanıcının görebildiği ön yüz iken, arka tarafta çalışan web yazılım, ön yüzde görünen içeriklerin, görsellerin ve diğer işlevsel özelliklerin alt yapısını oluşturan yapıdır.

 • Yazılımlarda bize özel geliştirmeler yapılabilir mi?

  CRM Medya bünyesinde geliştirilen yazılımlarımız paket yazılımlar olmakla beraber, uygulanan projenin niteliğine göre firmanın ihtiyaçları doğrultusunda özel çalışmaların da yapılabildiği yazılımlardır. CRM Medya geliştirdiği yazılımlar üzerinde değer katabilecek olan tüm geliştirme taleplerini yazılım geliştirme havuzuna alarak planlanan güncellemelerin içinde yer verir. Bunun dışında firmalar için çok spesifik fakat olmazsa olmaz niteliğindeki geliştirme taleplerine de cevap vermektedir.

İlgili Yazılar