FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Gayrimenkulde Dijital Reklamlarınız ile Fark Yaratın!

Gayrimenkulde Dijital Reklamlarınız ile Fark Yaratın!
Paylaş :

Crm Medya olarak, bu konuda referans olarak gösterebileceğimiz yüzlerce gayrimenkul ve konut projesi bulunuyor. CRM Medya olarak, başarılı performansımız, doğru hedeflemelerimiz, taze bilgi ve sürekli yenilediğimiz verilerimiz bunun doğruluğunu ortaya koyuyor. Türkiye’nin gelişen genç nüfusu ve bununla doğru orantıda büyüyen ekonomisiyle, gayrimenkul sektörü de büyümektedir. Gayrimenkul sektörünün büyüme oranı her ay aynı oranda olmuyor. Sektörde büyüme, aylara göre değişiklik gösterebiliyor. Bu büyüme ile Gayrimenkul satışları da değişimler göstermektedir. Doğru zamanda doğru strateji ile yapılan Gayrimenkul reklamları ile çok iyi satış oranlarına ulaşabilir ve sektörde büyüme kolaylaşabilir.

CRM Medya Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Crm Medya dijital reklam ajansı olarak, Gayrimenkul ve Konut sektöründe yenilikçi medya çözümleri ile hedef odaklı reklam hizmeti vermekteyiz. Bilgimize ve deneyimlerimize dayanarak, Gayrimenkul reklamlarının ne zaman artış gösterilmesi gerektiğini sizlerle paylaşıyoruz. Arama ağı devi olan ve çok kullanılan Google’un verilerine göre, en çok hangi aylarda arama yapıldığını konut projeleri ve istanbul projeleri kelimelerin analizlerini aşağıdaki grafikte görülebilir.

Google verilerinden görüldüğü gibi konut projeleri arama artışı ve Gayrimenkul ekonomisinin artış gösterdiği aylar Haziran ayında başlıyor. Gayrimenkul sektöründeki yanlış genel yargı nedeniyle, yaz aylarında satış olmaz düşüncesi yüzünden bir çok firma, reklam bütçelerini kısma yoluna gidiyor. Aslında Google arama verilerine göre,  bu doğru bir seçim değil. Sektör yaz yazlarından gazete, billboard ve tv gibi geleneksel reklam pazarlama ağlarını kullandıklarından, dijital reklam pazarını kullanmıyorlar. Aslında yazın müşteriler sadece yer değiştirir ve bu yer değiştiren müşterilere sadece dijital reklam ile ulaşabilirsiniz.

Yazın verdiğiniz bir billboard reklamı, tatildeki müşterinize ulaşmaz. Ama tüm gününü internette haber okuyan, facebook ve instagram gibi sosyal ağları kullanan müşterilerinize yönelik vereceğiniz dijital reklamları ile yazında  hedef müşterilerinize ulaşmaya devam edebilirsiniz.

Ülkemizde bu yaz gündeme gelen darbe olayı sonrası, konut sektörünün düşüş yaşadığını düşüneneler için aşağıdaki Temmuz ayı satılık konut aramasının grafikini  en güzel yanıt olacaktır. Ülkemizde büyüyen ve büyümeye devam eden gayrimenkul sektörü, artık yaz kış canlı olan bir sektör yolunda ilerliyor.

Emlak Konut’tan Kampanya

Bununla birlikte aynı süreçte sektörü canlı tutmak için Emlak Konut da konut projelerinde, geniş kapsamlı kampanya başlattı. Öte yandan, bir çok proje kampanya kapsamında  kredi faiz oranlarını %0.70’lere indirdi. Bununla birlikte bankalardan konut kredilerine indirim yapma kararı alındı. Bankalar %1.15’lerde olan konut kredisi oranlarını %0.80’lere kadar düşürdü. Gayrimenkulde, başlatılan kampanya ve reklam ataklarının sektörü canlandırdığı ve doğru yapılan dijital reklamların, firmaların  kış sezonuna hızlı giriş yapasına önemli katkı sağladığı da önemli bir gerçek.

MAHMUT ER

SEO & Adwords Manager

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Admuch RM Medya