parallax

Gayrimenkul’de Dijital Reklamın Payı Artıyor!

gayrimenkul de dijital reklamlarin payi artiyor ramazan becer
Paylaş :

“Gayrimenkul Sektöründe Dijital Çözümler” konulu etkinliğe inşaat sektöründen çok sayıda firma katıldı. CRM Medya ve Google İrlanda ekibi ile ortaklaşa düzenlenen etkinlik CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan BECER ev sahipliğinde gerçekleşti. Etkinlikte, davetlilere  “CRM Medyan”’ın gayrimenkul alanında gayrimenkul firmalarına sunduğu ayrıcalıklı, dijital çözüm yolları ve sunduğu yararlar detaylı sunumlar eşliğinde anlatıldı.

CRM Medya, gayrimenkul alanında özellikle satışa odaklanmış ve müşterilerine 360 derece dijital medya hizmeti sunuyor. Ajansın 88 müşterisi, yönettiği 143 projesi, profesyonel 32 kişilik ekibi ve 6 hizmet kalite ödülü bulunuyor.

https://www.haberler.com/gayrimenkul-de-dijital-reklamlarin-payi-artiyor-7633652-haberi/

CRM Medya Dijital Çözümler Sunuyor!

gayrimenkul'de dijital reklamın payı artıyor

Ramazan Becer ve Google ekibinden Merve Yurdakul, Dijital Pazarlamanın günümüzde gayrimenkul pazar rekabetindeki önemine değindi. CRM Medya’nın sunduğu Dijital çözümlerden maksimum fayda sağladıklarını söyleyen Özyurtlar İnşaat’tan Erkan Kılıç ise,  Dijital Çözümlerin firmalarına sağladığı pazar gücünün yararlarını katılımcılarla paylaştı.

https://www.dunya.com/sektorler/emlak/gayrimenkul-sektoru-dijital-medyanin-gucunu-kavradi-haberi-290337

Katılımcılara, inşaat sektörünün Digital Medya Dünyasındaki yeri, eksiklikleri ve sahip olması gereken pay hakkında bilgi verildi. Sunulan istatistiksel verilerde, Digital Medya’nın Gayrimenkul sektörünün vazgeçilmez unsuru olduğuna vurgu yapıldı.

Özellikle Türkiye’nin konut satışında her dönem güvenli liman olduğuna dikkat çekilen sunumlarda, artan pazar rekabetinin yeni pazarlama çözümlerini de beraberinde getirdiğine dikkat çekildi.

Gayrimenkul temsilcilerine yönelik CRM Medya tarafından düzenlenen “Gayrimenkul Sektöründe Dijital Çözümler” konulu etkinlikte, Dijital Medya’nın konut satışı ve pazarlanmasında gün geçtikçe payını arttırdığına işaret edildi. Firmaların böylesi yüksek dönüşüm yaratan Dijital Pazardan, mutlaka payını alması için gerekli vizyona sahip olmasının önemine vurgu yapıldı.

https://www.sondakika.com/haber/haber-gayrimenkul-de-dijital-reklamlarin-payi-artiyor-7632102/

Gayrimenkul alanında özellikle önümüzdeki dönemde, Dijital Medya’nın stratejik önemine dikkat çeken Google yetkilileri, mecranın konut satış ve pazarlanmasında önemli bir paya sahip olduğunu ve firmaların bu yöndeki yeni pazarlama yöntemlerine vakit geçirmeden dahil olmasının önemine değindi.

Avatar
Sizi Arayalım
Form Doldur Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM