FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

Sektöre dinamik kazandıran yenilikçi dijital medya çözümlerimiz ile EMITT’teyiz!

Sektöre dinamik kazandıran yenilikçi dijital medya çözümlerimiz ile EMITT’teyiz!
Paylaş :

CRM Turizm, turizm sektörünün uluslararası buluşma noktası EMITT Turizm Fuarı’nda, turizm sektörüne özel medya çözümleriyle yer alacak. Fuar kapsamında turizm sektörüne özel 360 derece medya çözümlerini paylaşacak olan CRM Turizm, bu alanda yakaladığı başarının sırrını fuar ziyaretçileri ve katılımcılarıyla paylaşacak.

Dört gün sürecek fuar kapsamında CRM Turizm, turizm sektörüne yönelik, değişen reklam yöntemleri ve dijital reklam çözümleri konusunda standı ziyaret eden misafirlerini bilgilendirecek. 360 derece medya çözümleriyle turizm alanında yakaladığı başarının sırrını da fuar ziyaretçileriyle ile paylaşacak olan CRM Turizm markalarına Reklam da, Web site yenileme, Dijital mecra analizi, SEO Hizmeti, Kreatif Hizmet, Video Foto çekimi ve içerik üretimi ile profesyonel Sosyal Medya Hizmeti.

CRM Modül Kurulumu

CRM Modül Kurulumu’nda ise; Santral Sistemi Kurulumu, Online Rezervasyon Modülü ve Personel Ekipmanları (pc, kulaklık vb) Satış Süreçlerinde ise: Tesislere Özel Satış Ekibi, Lokalde hizmet veren personel sayesinde anlık aksiyon alabilme ve yönlendirme ve Kurumsal İletişim Kanallarının Sağlanması. Kalite ve Raporlama konusunda ise; Müşteri Görüşme Kaydı, Reklam Hizmet Raporlama, Personel Değerleme ve Denetim hizmetleri veriliyor. CRM Grup bünyesinde hizmet veren CRM Turizm; büyük turizm şirketlerine Google Adwords, Twitter, Mobil Uygulamalar, Facebook ile Youtube Reklamları konusunda da 360 derece hizmet veriyor.
Sektörün gelişimi için sürekli yeni çözüm alternatifleri ile projeler geliştiren CRM Turizm, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan EMİTT Fuarı süresince, 7. Hall / B750 adresinde ziyaretçilerini ağırlayacak.

CRM Medya SEO yöneticisiyim. Son 15 yıldır SEO alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar